Kokias padangas pirkti žiemos sezonui?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Artėjant žiemos sezonui vairuotojai suskumba rūpintis savo automobiliu. Svarbiausias klausimas – kokios padangos tinkamos šaltajam metų laikui, kai eismo sąlygos yra sudėtingos? Visi kelyje nori važiuoti saugiai, todėl tinkamų padangų pasirinkimas yra labai svarbus.

PadangosKai kurie vairuotojai nesuka sau galvos dėl pasirinkimo ir renkasi universalias padangas. Privalumų yra labai daug, tačiau yra ir trūkumų. Universalių padangų nereikia keisti pavasarį ir rudenį. Be to, nusiperki vienas padangas ir nereikia rūpintis, kokias rinktis norint važiuoti šiltuoju metų laiku, o ir žiemos metu jos tinkamos. Vis dėl to specialistai teigia, kad norintiems važiuoti saugiai, svarbiausias patarimas būtų – nepirkti universalių padangų. Žinoma, pinigų ir laiko padangų keitimui bei pirkimui tokie vairuotojai tikrai sutaupo. To paneigti tikrai negalima, tačiau norint saugiai važiuoti tam tikromis oro sąlygomis, reikia rinktis tinkamas tam metų laikui padangas. Tiesa, specialistai universalias padangas rekomenduoja naudoti tik tokiais atvejais, kai automobiliu važiuojama labai mažai ir esant sudėtingoms oro sąlygoms žiemos metu, galima rinktis kitas transporto priemones arba nevažiuoti. Pagalvokite, kokiais keliais dažniausiai važiuojate ir pasirinkite tinkamas padangas.

Kai jau išsiaiškinome apie universalias padangas, metas pakalbėti apie žiemines, kurios tikrai tinkamos šaltuoju metų laiku. Jos skirstomos į tam tikras rūšis. Galima rasti prekyboje parduodamas dygliuotas, kietesnio ir minkštesnio mišinio padangas. Jos tinkamos eksploatuoti žiemos metu. Priklausomai nuo vietovės, kurioje gyvenate ir, kokiais keliais dažniausiai važinėjate, reikia pasirinkti tinkamiausias padangas. Pavyzdžiui, gyvenant vietovėse, kuriose blogai valomi keliai žiemos metu arba nebarstoma druska, reikėtų rinktis dygliuotas padangas. Tai tinkamiausias pasirinkimas tuose keliuose, kuriuose yra apledėjusi kelio danga, pavyzdžiui, kaimo vietovės. Be to, jos padeda automobiliui išlikti stabilesniu posūkiuose, o tai žiemos metu tikrai labai svarbu.

Kietesnio mišinio padangos turi tokias savybes, kaip geresnis sukibimas esant šlapiai ar sausai kelio dangai. Važiuojant apledėjusiu keliu tai nebus geriausias pasirinkimas, nes pailgės stabdymo laikas, o ir posūkiuose nebus stabilumo. Šias padangas renkasi tie, kurie važiuoja valomais keliais. Be to, kietesnio mišinio padangas dažniausiai renkasi Europos šalių gyventojai.

Minkštesnio mišinio padangas rinktis reikia tais atvejais, kai reikia važiuoti keliu, kuris apsnigtas arba apledėjęs. Jos labiau populiarios Skandinavijoje. Beje, toks pasirinkimas nebus geras, jei vairuojama šiltu oru, kai kelias yra šlapias. Taigi, tinkamiausia temperatūra yra nuo 10 laipsnių šalčio.

1460
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *