Kokios stogų dangos galėtų geriausiai pasiteisinti?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Jei yra planuojama keisti namo stogą, tinkamiausią dangą vertėtų rinktis itin atidžiai, ir, tenka pripažinti, kad įvairių pasirinkimo galimybių šiandien yra ne taip ir mažai. Taigi, kokios stogų dangos galėtų geriausiai pasiteisinti?

dangos stogamsJei stogo dangai nenorima išleisti daug pinigų, ir yra norima, kas stogas atrodytų tikrai estetiškai, tokiu atveju puikiu pasirinkimu gali būti plieninė stogo danga. Ją montuoti yra tikrai labai paprasta, tad net ir tuo atveju, jei dangą nuspręsite montuoti savarankiškai, toks pasirinkimas tikrai gali puikiai pasiteisinti. Plieninė stogo danga paprastai tarnauja apie 30-40 metų, o jos kaina nėra labai didelė, tad nieko nuostabaus, kad toks sprendimas priimamas pakankamai dažnai. Toks pasirinkimas negali būti tinkamiausias tuo atveju, jei stogo forma yra netaisyklinga – tuomet montavimo darbai yra sudėtingesni, ir tam yra sunaudojamas didesnis medžiagų kiekis.

Jei yra norima, kad danga puikiai izoliuotų garsą bei šilumą, puikiu pasirinkimu gali būti šiferio stogo danga. Jos kaina taip pat nėra labai didelė, ir šiferiu dengtas stogas atrodo tikrai puikiai. Tokią dangą taip pat yra gana nesudėtinga montuoti, ir neretai nusprendžiama tai daryti savarankiškai, tačiau norint būti garantuotiems, kad stogų dangos bus sumontuotos tinkamai, visada yra palanku kreiptis į specialistus, kurie visa tai galės atlikti už jus. Šiferio danga netinka tik tais atvejais, kuomet yra labai svarbi stogo dangos spalva – neretai yra pastebima, kad šiferio spalva nublunka jau po kelerių metų, todėl ne visada toks pasirinkimas gali būti geriausias.

Dar viena gana dažai pasirenkama danga – tai čerpės, kurios yra naudojamos stogams dengti jau nuo žilos senovės. Toks pasirinkimas gali puikiai pasiteisinti ne taip ir retai, kadangi ši stogo danga tarnauja iš tiesų labai ilgai. Mūsų šalies orai yra gana permainingi, tad tenka galvoti apie tai, kokia danga būtų atspari įvairiems orams. Čerpės čia gali būti tikrai puikiu pasirinkimu, ir galite būti visiškai ramūs, kad stogo dangos spalva tikrai greitai nenubluks. Spalvų pasirinkimas taip pat yra gana didelis, tad galite susikurti tokius namus, kurie geriausiai atitiktų jūsų lūkesčius. Šią stogo dangą montuoti yra sudėtingiau nei šiferio ar plieninę dangą, ir jos kaina yra didesnė, tačiau investuoti tikrai verta – juk ši danga tarnaus iš tiesų ilgą laiką.

Taigi, rinkdamiesi tinkamiausią stogo dangą įvertinkite, kokie kriterijai jums yra patys svarbiausi, ir tikrai galėsite atrasti tinkamiausią sprendimą.

836
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *