Lenkijoje negavo baudos už važiavimą be šviesų

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Kam nėra tekę patirti, kaip svarbu automobiliu lemputes, kad jos šviestų visą laiką, kada to reikia? Visa apšvietimo sistema automobiliui labai svarbi. Tačiau kai kurie vairuotojai kartais pamiršta kelių eismo taisykles ir vairuoja naudodami šviesas ne taip, kaip turėtų (pvz., važiuoja su ilgojo nuotolio šviesomis, kai tai neleidžiama, važiuoja apskritai be šviesų ir kt.). Lietuvoje už tai gaunama bauda, o štai Lenkijoje, pastaruoju metu – ne.

Gavo Lietuvoje baudą už važiavimą be šviesų

Lempos automobiliamsRomas sako, jeigu lempos neveikia, iškart dabar žiūri https://www.autosviesos.lt/xenon-lemputes, ar nereikia nusipirkti kitų. Pamoką jis kartą gavo visam gyvenimui ir daugiau nenorėtų to pakartoti. „Pamenu, važiavau į oro uostą ir tikrai labai skubėjau. Visi visada sako, kad reikia pasilikti daugiau laiko nuvažiavimui į oro uostą, nes gali brangiai kainuoti, jeigu nespėsi dėl kokių nors priežasčių. O nespėti galima įvairiais atvejais: jei kamštis mieste, jei mašina sugenda, arba jei – važiuoji be šviesų ir tave sustabdo policija. Tas visas reikalas, kada sustabdė, klausinėjo, tikrino dokumentus, rašė baudą, užtruko 20 minučių. Tai dar čia visai greitai. Nepamenu, kokia tiksliai buvo bauda, bet lyg ir nedidelė. Bet vis tiek pats faktas, kad teko pastovėti ant kelio krašto 20 minučių buvo žiaurus. Aš žinojau, kad į lėktuvą spėsiu, jeigu lėksiu visu įmanomu leistinu greičiu (specialiai neviršijau, kad nestabdytų), ir jeigu nebus jokių keblumų kely. Bet buvo matyt nelemta. Sustabdė, nes lėkiau be šviesų. O buvo jau ir į pavakarį. Aišku, gerai, kad sustabdė, gal būčiau kur toliau avariją sukėlęs. Bet galėjo tik įspėti, tai dar būčiau spėjęs nuvažiuoti. Nespėjau. Gavau baudą. Paskui pirkau kitą bilietą sekančiam skrydžiui ta kryptimi, kainavo 250 eurų – čia ir buvo tikroji bauda“, – sako vyras.

Lenkai tik įspėjo

Tačiau maloniai jis prisimena, kaip važiuojant visai ne seniai be šviesų Lenkijoje, buvo pareigūnų tik maloniai įspėtas, jokia bauda nebuvo skirta. „Dabar visi vairuotojai, kuriems tenka kažko į lenkus važiuoti, stebisi, kad taip yra, kad ten baudų neduoda. Šiaip, kaip iš vairuotojo pusės, tai labai malonu. Ir tikrai veikia taip pat – nesinori jokių pažeidimų kartoti. Bet apskritai tai šitas reikalas reiškia, kad jiems nemoka algų, kokias turėtų mokėti, dėl to jie prieš savo valdžią taip ir sukilę. Šaunuoliai policininkai“, – sako vairuotojas.

1385
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *