Lietuvos draudimas

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Lietuvos draudimas žinomas nuo seno. Daugelis gyventojų naudojasi šios bendrovės draudimo paslaugomis. Centrinė buveinė įsikūrusi Vilniaus mieste, veiklos sritis – draudimas. Kiekvienam žmogui naudingas draudimas. Lietuvoje yra ne viena draudimo kompanija (bendrovė). Rinktis tikrai yra iš ko. Statistikos duomenimis Lietuvos draudimo paslaugomis naudojasi netgi trečdalis gyventojų, kurie naudojasi draudimu. Čia paslaugos palyginus nėra brangios. Palyginti galite internetinėje svetainėje draudimas.lt. Čia esančioje skaičiuoklėje galite pasiskaičiuoti įvairias draudimo rūšis, kurios jus domina. Yra galimybė sužinoti kokią sumą reikės įnešti, norint apdrausti turtą, kelionę, apsidrausti nuo nelaimingų atsitikimų, sveikatą ar kt. Lietuvos draudimas teikia paslaugas ir verslo klientams, ir privatiems. Kokybiškas paslaugų teikimas bei malonus aptarnavimas mielas kiekvienam. Ši draudimo bendrovė turi tikrai daug klientų, kurie naudojasi jos teikiamomis paslaugomis ir nesidairo į šalis. Čia dažnai būna gerų pasiūlymų, nepraleiskite progos jomis pasinaudoti. Esama daug gerų atsiliepimų, kuriuos rašo klientai ir rekomenduoja kitiems žmonėms, kurie dar nesinaudoja Lietuvos draudimo paslaugomis. Bendrovė priklauso RSA – tai didelė pasaulio grupė. Šis faktas įrodo, kad draudimo bendrovė yra tikrai patikima, ja verta pasitikėti.

lietuvos-draudimasPagrindinės Lietuvos draudimo rūšys:

  • Transporto priemonių draudimas (vadinamas KASKO). Automobilį (ar kitą transporto priemonę) privalo apdrausti kiekvienas savininkas. Priešingu atveju galite turėti rimtų nemalonumų, gresia nuobaudos.
  • Turto draudimas. Nei vienas žmogus nenori prarasti turimo turto, nepriklausomai nuo to ar jis vertingas daugiau ar mažiau. Norint išvengti rizikos rekomenduojama turimą turtą apdrausti, kad praradimo atveju gautumėte draudimo išmoką.
  • Kelionių draudimas. Mėgstantys keliauti turėtų visada apsidrausti. Jausitės saugiau ir geriau, kada žinosite, jog yra draudimas. Kelionė bus smagesnė ir saugesnė.
  • Nelaimingų atsitikimų draudimas. Nei vienas žmogus nėra apsaugotas nuo tykojančių nelaimių bei nemalonių atsitikimų, todėl būtinas draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.

Užsukę į internetinį puslapį www.draudimas.lt galite rasti beveik visą reikiamą informaciją ne tik apie Lietuvos draudimą, bet ir apie kitas draudimo bendroves (PZU Lietuva, BTA draudimas, Compensa, ERGO Insurance, Seesam, If, Gjensidige). Čia galima daug ką sužinoti apie kompanijų teikiamas paslaugas. Puslapyje rasite reikiamus kontaktus. Tokius kaip elektroninio pašto adresą, kontaktinį telefoną, darbo laiką. Daugelis draudimo bendrovių teikia informaciją (ar netgi paslaugas) 24 valandas per parą. Galima teigti, jog kompanijos rūpinasi savo esamais ir būsimais klientais ištisą parą. Kurios paslaugomis pasinaudosite spręsti jums.

584
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *