Makiažo kursai padės išvengti klaidų

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Daugelis visažistų teigia, kad pagrindinė problema su kuriomis susiduria moterys kiekvieną dieną dažydamosios, kad jos naudoja kur kas per daug makiažo. Dar galima pastebėti tai, kad daugelis pabrėžia ne tuos akcentus, kuriuos reikia. Makiažo kursai padės Jums suvokti, kokia yra Jūsų veido forma ir ką labiausiai reikia akcentuoti. Tuo pačiu, kaip paslėpti trūkumus, kurie iki šiol Jums trukdė gyventi.

Per didelis kiekis makiažo

Tapkite makiažo profesionaluNe veltui yra sakoma, kad lietuvės – labai gražios. Kai kurioms užtenka paslėpti kelis trūkumus, kad jos atrodytų kur kas gražiau. Deja, manydamos, kad didelis kiekis makiažo reiškia grožį jos pervertina priemonių gausą. Šiuo atveju makiažo kursai Jus ir išmokys, kaip tinkamai elgtis su priemonėmis. Svarbiausia – kokybė, o ne kiekybė.

Bloga makiažo pagrindo spalva

Lietuvės – baltaodės ir norėdamos bent jau kiek patamsėti – pasirenka ženkliai per tamsų makiažo pagrindą. Deja, joms pavyksta tik pudruoti veidą visiškai pamirštant, kad kaklas ir rankos išlieka baltos. Taigi, jeigu nenorite atrodyti juokingai – rinkitės Jums labiausiai tinkamos spalvos makiažo pagrindą.

Makiažas tepamas ant sausos odos

Kad ir kaip dažnai kartojama, kad odos drėkinimas yra būtinas – daugelis moterų dėl skubėjimo rytais dažosi ant labai sausos odos. Tokiu atveju pastaroji neatrodo gražiai. Priešingai – gautas rezultatas tikrai nuvils. Tai tik įrodo, kad drėgmės odai niekada nebus per daug.

Tas pats makiažas visus metus

Kiekvienas metų laikas reikalauja, kad moteris pirktų vis kitas priemones. Natūralu, kad vasaros metu mūsų oda yra rudesnė, o žiemą – baltesnė. Jeigu norite atrodyti gražiai – reikia rinktis priemones pagal sezoną. Juolab, tam tikros priemonės konkrečiam sezonui padeda apsaugoti odą.

Per tamsūs antakiai

Visos žinome, kad gražiai sutvarkyti antakiai gali visiškai pakeisti moters veido formą. Nieko keisto, kad jų formavimui skiriame labai daug dėmesio. Deja, lygiai taip pat kaip moterys Lietuvoje nori turėti kuo tamsesnį veidą, dažniausiai pasirenka ir ypač ryškius antakius. Jie netinka ne tik blondinėms, tačiau ir tamsaus plauko turėtojoms. Svarbiausia – saikas.

Per daug lūpdažių

Tos, kurios nori išryškinti lūpas pasirenka blizgius ir tepa jų tiek, kiek tik laikosi. Vėliau jis pradeda tekėti ir moteris tikrai nebeatrodo gražiai. Blizgis turi vos vos paryškinti lūpas. Jeigu jos per daug, paprasčiausiai valgant išpurvinsite įrankius. Dažnai taip išpurvinami ir drabužiai.

Nubėgęs akių makiažas

Ryškios akys – labai gražu, tačiau pasirinkus nekokybiškas priemones dienos eigoje jos paprasčiausiai nubėga ir susikaupia paakiuose. Nuolatinis valymas gadina ne tik makiažą, tačiau ir paakių odą. Taigi, arba reikia kokybiškų priemonių, arba visai atsiriboti nuo ryškaus akių makiažo kūrimo.

Makiažo kursai padės jums geriau pažinti save ir savo kūną. Svarbiausia, kad mokymai pigūs, o patarimai – neįkainojami.

1131
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *