Mitai apie elektromobilius, elektromobilių įkrovimo stoteles

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Elektromobiliai Lietuvoje nėra pats populiariausias pasirinkimas, tačiau vis daugiau žmonių pritaria, kad tai labai patogus ir pigus būdas pasiekti norimą vietą. Manoma, kad tai tik išsivysčiusių šalių keliavimo alternatyva. Išties, Lietuva taip pat yra viena iš tokių šalių, tad nieko nebestebina tai, kad inovacijos mus pasiekia taip pat greitai, kaip ir kaimynines Vakarų Europos šalis. Džiugina tai, kad elektromobilių įkrovimo stotelės vis labiau populiarėja. Jeigu šiuo metu pilnai įkrovus bateriją galima nuvažiuoti iki 100 km – pastačius daugiau stotelių susisiekimas bus labai paprastas.

Elektromobilių įkrovimasKaip ir daugelį kitų populiarių pasirinkimų, taip ir elektromobiliai yra apipinti tam tikrais mitais, kurie kartais trukdo suvokti, koks tai geras ir rekomenduotinas pasirinkimas. Pateiksime dažniausiai akcentuojamus mitus ir pasistengsime juos paneigti.

1 mitas – elektromobiliai labai brangiai kainuoja

Išties, pasaulyje yra taip, kad inovacijos kainuoja visada brangiau net ir tokiu atveju, jeigu jų pagaminimo kaštai yra nedideli. Gaila, kad aplinkybės tokios, tačiau po truputį transporto priemonės pinga. Negalima sakyti, kad elektromobiliai yra ypač brangūs. Jie ne ką brangesni nei įprastos transporto priemonės. O kadangi išlaikymo kaštai mažesni – verta įvertinti galimybes.

2 mitas – Lietuvoje nėra kur pakrauti transporto priemonės

Elektromobilių įkrovimo stotelės Lietuvoje nėra dar labai plačiai paplitusios, tačiau žmonės po truputį džiaugiasi, kad jų daugėja. Žinoma, visada galima pasikrauti namuose, tačiau dėl riboto baterijos kiekio nepavyks nuvykti ypač didelių atstumų. Kuomet elektromobiliai taps labai populiarūs – logiška, kad ir stotelių bus kur kas daugiau.

3 mitas – elektromobiliai nėra patvarūs

Tikrai ne. Elektromobiliai gaminami iš kokybiškų medžiagų, tad pastarieji jums labai ilgai tarnaus. sakoma, kad elektromobilio nauda bus galima džiaugtis kur kas ilgesnį laiko tarpą nei kad auto su įprastu varikliu. Paprasčiausiai elektromobilių mechanizmas yra kur kas paprastesnis.

4 mitas – ši transporto priemonė nėra pritaikyta Lietuvos keliams

Automobilis puikiai važiuos tiek lygiai, tiek ne tokiais gražiais keliais. Lietuvoje juo galima patogiai pasiekti bet kokią norimą vietovę.

5 mitas – važiuoti naudojant elektros energiją kur kas brangiau

Elektromobiliai išpopuliarėjo būtent todėl, kad jais galima keliauti kur kas pigiau. Žinoma, svarbus ir ekologijos faktas, tačiau puiku tai, kad vos už kelis eurus galima nuvykti daugiau nei 100 km. Sunku ir įsivaizduoti, kaip pasikeistų pasaulis, jeigu ši keliavimo alternatyva taptų populiariausia.

6 mitas – kol nėra populiaru jais važinėti – tol neverta išbandyti galimybių

Kuo anksčiau išnaudosite elektromobilių teikiamas naudas, tuo greičiau pradėsite džiaugtis ekologija bei ekonomija.

7 mitas – elektromobiliui sugedus – nebus kas jį pataiso

Lietuvoje yra labai daug profesionalų, kurie yra pasiruošę suteikti jums auto taisymo paslaugas. Jokio skirtumo, kokiu principu ji veikia. Iškilus problemoms jos bus gana greitai išspręstos.

1102
Ačiū!
Klaida!

{ 2 comments to read ... please submit one more! }

  1. Neskubinkim visų įvykių kosminiu greičiu. Pagalvokit prieš kiek laiko dar rusų tankai važinėjo, o šiandien jau visi pikti kad nėra kur pasikrauti elektromobilių. Visų pirma tai ne visiem įkandama finansiškai

  2. Įsitikinau, kad visi šie mitai tiek ir tėra – mitai, tik surizikavęs ir nusipirkęs elektromobilį. Važinėju labai pigiai, mašina dar nei karto nebuvo sugedusi, pakrauti kur visada rasi, patys elektromobiliai irgi nėra brangūs. Labai džiaugiuosi savo pirkiniu.

{ 0 Pingbacks/Trackbacks }

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *