Mitai ir tiesa apie greitąjį kreditą

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Net ir tie žmonės, kurie jau yra bent kartą ėmę greitąjį kreditą, nebūtinai žino viską apie tai, kaip veikia ši paskola be užstato, kas yra saugus kreditas. Taip pat visuomenėje yra daug visokių realybės neatitinkančių mitų ir stereotipų. Įdomu, ar ir jūs ne taip suprantate kredito skolinimo esmę? Pabandykime pagalvoti apie tuos populiarius dalykus, kuriuos žmonės kalba, ir tai, kas yra tiesa.

Kredito saugumas – nuo ko priklauso?

KreditaiVienas iš dalykų, kuris dažnai neduoda ramybės tiems, kas nori pasiskolinti, tai kredito saugumas. Ypatingai vyresnioji, prie technologijų nepripratusi karta, mėgsta galvoti arba tiesiog bijo dėl to, ar saugus kreditas. Taip yra dėl to, kad nuotoliniais dalykais ir tokiomis technologijomis vis dar nepasitiki daug vyresnių žmonių. Gal kartais vyresniems žmonėms būna tiesiog baisu, jog gyvendami kompiuterių apsuptyje, jie bet kada gali suklysti, kažką ne taip padaryti. Dėl to, jeigu vyresniam žmogui pasidarys aktualu paskola be užstato internetu, jis greičiausiai bus linkęs pasikviesti jaunesnių pagalbininkų ir tą paskolą pasiimti kartu su jais. Tačiau iš tiesų mes puikiai žinome, kad kreditas internetu yra saugus dalykas. Nesaugus jis tik tada, jeigu pats žmogus yra nelinkęs saugotis. Jeigu jis visiškai nesaugo asmens tapatybės. Iš tiesų būtent nuo to, ar tu saugoji asmens tapatybę, priklauso, ar esi saugus. Jeigu pasakai kam nors visus savo bankų prisijungimus, suteiki informaciją, kurios kitas neturėtų turėti, jeigu leidi kitiems žmonėms naudotis tavo telefonu, taip pat ir elektroniniais paštais – gali būti, kad tas saugumas ir dingsta. Jeigu jūsų informacija patenka į blogas rankas.

Visi gali gauti paskolą?

Dar vienas mitas sklaido apie tai, kad greitieji kreditai suteikiami kone kiekvienam, kas to užsimano. Bet juk tai nėra tiesa. Mat iš tiesų paskolą gali gauti tik žmogus, kuris turi pakankamas oficialias pajamas, neturi per daug kitų paskolų ir turi gerą mokumo istoriją – įrodymą, kad kada nors galėsi imti paskolą, ir neprisidirbsi.

Kas iš to uždirba

Taip pat sklando mitas, kad greitieji kreditai, gaudami didesnes palūkanas nei bankai iš ilgalaikių paskolų, labai iš to uždirba. Iš tiesų taip nėra, kadangi ta kaina išsidalina ant to, jog šis kreditas labai mažas. Na o bankas per ilgą laiką taip pat susirenka didelę sumą už palūkanas, taigi, čia yra brangiau, nes mažesnis vienetas.

1156
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *