Mokėjimo dienos paskolos, kad išvengtų vasaros susumuoja smukimą?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Vasara yra čia – tvirtinimas, kuris daro vartotojus ypač žinančius jų tuščias pinigines. Nenuostabu, kad kiekis mokėjimo dienos paskolų ir grynųjų pinigų avansų padidėjimo kiekvieną vasarą su užpakalinio kiemo partijomis, besaikėmis elektrinėmis sąskaitomis, atostogos, ir vaikai namo nuo mokyklos, atrodo, sąskaitos sukaupia karštesnius mėnesius. Tai ypač teisinga pedagogams ir studentams, kurie pasitiki finansine pagalba; kadangi fondai liaujasi pasipilti apie liepą, pedagogus ir studentus palieka, ištempdami pensus rugpjūtį ir rugsėjis – ironiška tiesa, manydami, kad šitie gyventojai turi daugumą laiko išleisti pinigus vasarą.
Taip, kaip pedagogai ir studentai gali išvengti vasaros skurdo spąstų, palaikydami padorią gyvenimo kokybę per mokslo metus? Tuo metu, kai tai ne visada lengva, tai gali būti padaroma.

Akivaizdus atsakymas turi manyti, kad sezoninis darbas birželio pradžioje vengia atlyginimo tarpo, nors šis pasirinkimas yra ne visada pasiekiamiausias sprendimas. Tai ypač sudėtinga pedagogams, kadangi perkompetentinga ir laikinai darbinga gėda seka mokytojus, sugadindama jų pastangas darbo radimo. Kodėl darbdavys pasamdytų kažką, kas tikėtina išeis, atvyksta rugsėjis? Darbdaviai negali būti kaltinti už jų neryžtingumą. Dauguma atvejų, mokytojai yra geriau apsirūpinęs gelbėjimas per metus ir fondų vasaros sausiems kerams biudžeto sudarymas, užuot besigrūmę dėl vasaros darbo. Ir jei gelbėjimas nėra galimas, pedagogai turi kitą pasirinkimą.

Kaip anksčiau minėti, grynųjų pinigų avansai ir mokėjimo diena paskolina padidėjimą vasarą. Šis pasirinkimas galėtų kreiptis į pedagogus, kadangi jie žino, kad atlyginimas atvyksta spalį ir kad bet kokios papildomos vasaros išlaidos gali būti greitai viršuje padarytos, kai tik mokykla pradeda. Tačiau, nors kartais būtinas, šis pasirinkimas tiktai tęsia finansinę vasaros įtampą, kadangi nukritimo pajamos yra panaudotos retrospektyviai.

Prieš skolinimąsi nuo mokėjimo dienos paskolų skolintojų, pedagogai būtų išmintingi parduoti. Su kilimu žiniatinklio svetainių kaip eBay ir Etsy, bet kas su interneto ryšiu gali padaryti papildomus grynuosius pinigus, parduodamas senus dalykus ir/Ar parduodamas jų įgūdžius. Įmantrūs, gudrūs tipai suras tam tikras galimybes šioje arenoje, kadangi hobis, tokias kaip nėrimas vąšeliu ar papuošalų statyba, gali pasiversti nepilnos darbo dienos profesija. Kodėl nepaversti jūsų amatą į grynuosius pinigus?

Ne įmantrus? Pabandykite privatų mokymą privačiai. Mokymas privačiai yra puikus būdas pastatyti santrauką ir traukimą pajamose. Su lanksčiomis valandomis, padoriu mokesčiu, ir galimybe verstis mokomaisiais įgūdžiais, mokydamas privačiai pasiūlymus daug pedagogų laisvė pasilikti jų lauke, darydamas vasaros pajamas.

Tačiau, studentai galėtų surasti labiau įgyvendinamą sezoninio darbo pasirinkimą, kadangi darbo galimybės gausiai yra maisto, kelionės, ir pramogų industrijos per vasarą, leisdamos jaunimą galimybė įgyti vertingą darbo patirtį, darydamos papildomas pajamas.

Studentai, kurie yra dažnai daugiau technologijos supratimo negu jų mokytojo dublikatai, gali panašiai panaudoti tinkle svetainių pardavimą, kad uždirbtų vasaros grynuosius pinigus.

Papildomai, studentai, kurie gyvena nepriklausomai galėtų svarstyti pernuomojimą jų buto/kambario vasarą, traukimą atgal su jų tėvais per nemokyklinius mėnesius. Šis sprendimas siūlo studentams galimybę sutaupyti grynuosius pinigus, kurie būtų kitaip išleisti nuompinigiams ir užmokėti jų tėvams tą ilgai pageidautą vizitą.

Nors susidurdamas su kai kuriomis iš tų pačių svarstomų problemų, kadangi pedagogas, kuris ima grynųjų pinigų pažangą, studentas galėtų manyti, kad pasiskolinantys pinigai nuo jų tėvų per vasarą ir/ar studentų paskolų išėmimą palaikė pajamų srautą. Atvirai, šis pasirinkimas yra mažiausiai pageidaujamas, ir mažiausiai atsakingas, kadangi jis didina studento įsiskolinusį santykį ir atideda užmokestį iki kolegijos pabaigos, palikdamas studentą, finansiškai pabrėžtą po baigimo. Tokiu būdu, studentai ir pedagogai panašiai yra geriau apsirūpinęs darbas ar pardavimas jų kelio per vasarą, prieš sprendimą pasiskolinti išgyventi.

486
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *