Naujos paskolos galimybės, kai jums ar man reikės paskolos

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Manykite, kad jūs tiesiog sėdite už mažyčio paskolų rašomojo stalo vietiniame banke. Gerai apsirengęs klientas artinasi ir paprašo pasiskolinti 5000$; "man reikės paskolos," sako jis; "aš turiu turėti tai, kad išmokėčiau nuo mano kreditinės kortelės skolų, ir aš noriu išmokėti jus 20 % šioje paskoloje." Jis tikrai turi protingą kreditą, bet daiktas dėl situacijos neturėjo prasmės jums. Jei jis moka 20 % palūkanas tik, kad sumokėtų papildomą paskolą, kaip yra, tai net padeda jiems, taupo kažką? Galbūt tai yra, kaip jūs tikėtumėte posėdžiu už rašomojo stalo banke, bet matyt, jei jūs būsite ant tinklo, bandančio surasti vietą palikti jūsų atsarginius grynuosius pinigus, jūs tik duosite tai bet kokiam asmeniui, kuris klausia tik daugiausia todėl, kad jis žada sumokėti jus 10-15 % palūkanos, kurias jūs vaizduojate, yra dukart, ką jūs gautumėte aplink vertybinių popierių biržas

Jie kviečia šį nuo asmens prie asmens, skolinantį; jūs tik praeinate grupės skelbimų žiniatinklio svetainę, kuri daro specifinį kiekį patikrinimo paskolos gavėjams, kurie nori įrašyti jų poreikį į sąrašą, ir jūs siunčiate savo pinigus daugiau negu į bet ką, kas klausia. Sugrįžimas atrodo tiek didelis, kad jūs tik tik jaučiate, kad tai būtų gėda, kad naikintų šį laimingą atsitiktinumą, gąsdinant didelį daiktą. Ši visa sąvoka buvo susprogdinta žiniatinklio paleidimo Prosper.com. Ir padarė jie klesti! Kai jie įkūrė parduotuvę prieš porą metų, kaip nors, Wall Street Journal ir Time magazine žavėjosi dėl kapitalizmo išradingumo. Žmonės paprašytų paskolų tam juokingiausių daiktų – kažkas pakels pastabą aplink žiniatinklio svetainę ir pasakys, "aš reikalingas, kad paskola įkurtų kompanijos sukūrimą ir pardavimą naujų receptų internete", ar "aš turiu gauti nosies darbą, padarytą", ar kažkas kita. Net Harvardo mažos įmonės apžvalga negalėjo liautis žavėtis visa to išradingumu. Buvo netrukus kitų Grynų kompanijų, kurios atvyko viršuje, kad sektų šį įmonės modelį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūs manysite, kad šitie žurnalai ir valdžios organai ant finansų, kai tik jie postringavo ant šios sąvokos, padarė įvykdymą ir tikrinimą, kad pamatytų, jei jie buvo derami, ir jei nuo asmens prie asmens, skolinantis iš tikrųjų, dirbo realiojo pasaulio viduje. Gerai, tai tikrai sako vieną daiktą apie tai, kaip atsakingas pranešimas šituose žurnaluose yra. Įkūrėjas ant Klestėti svetainės yra ekstaziškas bet kuriuo metu, jis sveriasi interviu visa to išradingumui. Jei Amerika buvo viduryje kredito krizė, kur niekas negalėjo gauti paskolos, asmenys tik turėjo nueiti ir graudžiai pasakyti, kad man reikės paskolos – ir paskolos, kurią jie gautų. Jei tiktai asmenys galėtų patikėti vienu kitu dėl svetainių kaip Prosper.com, ekonominis smukimas ir kitos tokios problemos galėjo būti nustatyti tinkami.

Bet nuoširdžiai, tai buvo pabandyta anksčiau: tai pavadina subsvarbiausiu skolinimu. Bankai padarė tiksliai šį vidų, keleri pastarieji metai – daro paskolas dideliame procente ir žemame saugume. Jie valdė viršuje didžiules skolas ir negalėjo atgauti paskolų. Daug atvejų bankai žuvo savo piktadarybėms. Tas pats nuėjo apgyvendinimo kompanijai taip pat. Ši tam tikra skolinanti žiniatinklio svetainė sujungė beveik $200 milijonų ligi šiol; jei aš turiu turėti paskolą, už kurią aš noriu sumokėti tokius didelius procentų atlygius, normaliai tai yra daugiausia todėl, kad aš neturiu jokios minties, kaip dirbti mano skaičiai. Ir aš tikėtina turėsiu mane patį į duobę iš tikrųjų skubiai. Apytiksliai 1 iš trijų paskolos gavėjų ant šitų žiniatinklio svetainių tipiškai finansinių įsipareigojimų nevykdymas. Ir atskiras skolintojas, namų šeimininkė, kuri turi mažus atsarginius grynuosius pinigus, pensininkas, kuris mano, kad jis turi prisiimti šią riziką, kad išliktų, visi šitie žmonės pasirodė apie gatvę bėdai patikėti nepažįstamaisiais dėl jokios priežasties.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Galbūt, pirmiausia, žmonės buvo hipnotizuoti supratimo tik perdavimo jų grynųjų pinigų bet kokiam asmeniui, kuris artinosi ir pasakė stebuklingus žodžius, "man reikės paskolos", bet šiandien yra daug informacijos apie tai, kaip baisiai skolintojai yra smarting patikėti šia organizacijos praktika. Tik kartodamasis mažu mastu blogos ir blogos patartos godžios didelių bankininkų kompanijos praktikos, niekada neištrauks šalies iš jos nuosmukio. Jei kažkas, tai galėtų įkasti tai giliau.

1143
5/5 ( 100% )
remiantis 1 vertinimu
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *