Neimkite mokėjimo dienos paskolos, apsiperkančios su jumis.

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Ką jūs neturite padaryti su mokėjimo dienos paskola? Net nepaisant to, kad, apsipirkdamas produktams jums nereikia, yra gera iliustracija, kodėl negauti žemos kainos mokėjimo dienos paskolos, žmonės vis dar daro. Jei kažkas turi pinigus, kad palaikytų išmoką, tai nėra baisi mintis, bet daug žmonių nedaro ir tai yra tiesiog blogas finansinis sprendimas.

Ekonomika yra nuosmukyje dar, žmonės tęsia leisti. Daug žmonių, kurie pasisuka į mokėjimo dienos paskolos skolintojus finansinei pagalbai net negalvoja išeinantis apsipirkdamas. Keliems papildomų grynųjų pinigų reikalingumas yra garantuotas nelauktų sąskaitų, kurios turi būti užmokėtos tiesiog, kad sulaikytų namų bėgimą. Taip pat kaip bet koks biudžetas, sunkūs klausimai, kad paklaustų yra: "aš noriu to? ar "man reikia to?" Atsakymai į šituos klausimus galėjo padėti jums jūsų bereikalingų išlaidų apribojime
"Galėkite leisti sau mane tai?" yra kitas didelis klausimas, kad paklaustų savęs. Jei jūs negalite leisti sau to pirmiausia ar negalėtumėte grąžinti tai, ką jūs pasiskolinote, kad nupirktumėte dalyką, jūs neturite daryti pirkimo. Jei jūs turite išimti paskolą ar panaudoti kaltinimo kortelę, kad nupirktumėte labai norėtą dalyką, kuris turi iškelti raudoną vėliavą ant jūsų išlaidų.

Kiti sunkūs klausimai, kad paklaustų savęs sprendime, ar tikrai nupirkti kažką yra:

* aš turiu panašų dalyką jau?

* aš galėjau neskubėti šiam dalykui, kad tęsčiau leidimą ar kol aš sugebu sutaupyti pakankamai daug, kad nupirkčiau tai be pagalbos?

* man iš tikrųjų reikia to dabar?

* aš galiu surasti geresnę kainą kažkur kitur?

* aš apgailėsiu šį pirkimą vėliau?

Ar jums reikės nebrangios mokėjimo dienos paskolos ar ne, besaikis apsipirkimas gali naikinti kažkieno biudžetą. Praktika tik nedaug kantrybės. Išleiskite dalyką užtrukti lentyna tuo metu, kai jūs apsiperkate, užduodamas šituos savęs savarankiškai klausimus. Impulsyvus pirkimas gali sukelti problemas. Jūs vis dar norėsite to dalyko kitą savaitę ir vis dar jausitės taip smarkiai dėl to, kadangi jūs darote pirmą kartą kai, jūs matote tai? Jei taip, šansai bus, jūs baigsite tuo, kad pirksite tai. Galbūt artėjant tam laikui tai bus parduodama, ar jūs gausite savo kitą atlyginimą tokiu būdu nėra jokios priežasties gauti paskolą. Jei jūs atidedate šiek tiek ilgiau, jūs galėtumėte turėti gebėjimą sutaupyti pakankamai daug, kad užmokėtumėte už dalyką, neturėdamas kelti grėsmę kitam įsipareigojimui.

170
Ačiū!
Klaida!

Raktažodžiai: , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *