Nepriverskite mokėjimo dienos skolinti "reikalingumą"

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Dažnai, kai mes leidžiame pinigus, mes iš tikrųjų neturime, mes užmirštame paklausti savęs jei, kuris tam tikras pirkimas yra iš tikrųjų norėjimas ar reikalingumas. Mes galime užduoti save, šis klausimas apie mokėjimo dieną skolina tinkle. Tuo laiku tai galėtų pasirodyti kaip kažkas, be kurio mes negalime apsieiti, bet galbūt jūs ėjote namo, tikrinote tai, ką jūs nupirkote, ir pripažintas, kad jums tiesiog iš tikrųjų nereikėjo to? Tai yra tiksliai, kodėl mes iš tikrųjų turime svarstyti tai, ką mes perkame ir kas mūsų prioritetai yra sąžinės pastangose pasilikti mūsų mėnesinio biudžeto viduje.
Kai mes iš tikrųjų svarstome mūsų pirkimą anksčiau, negu mes užbaigsime juos, mes mažiname galimybę rizikuoti mūsų gebėjimu rūpintis būtiniausiais dalykais. Taip kitas kartas jūs esate sugundytas, kad nupirktumėte kažką ir nesate įsitikinęs, jei jūs sugebate suteikti jį, klausti savęs: tai yra norėjimas ar reikalingumas? Kadangi linija tarp "nori", ir "poreikis" gali dažnai būti neaiškus, svarbu, kad ten egzistuoja aiškus supratimas, kaip apibrėžti skirtumą tarp tų dviejų daiktų. Absolute būtiniausi dalykai yra: maistas, apsirengimas, ir pastogė. Šalia būtiniausių dalykų yra: patikimas transportavimas, transporto priemonė ir sveikatos draudimas, sistemos įrankiai, ląstelė ir gyvenamasis telefonas, dienos rūpinimosi išlaidos, ir asmeninės rūpinimosi išlaidos. Daiktai, kurie neįtelpa į tas dvi grupes yra labiausiai tikėtini norėjimas, ne iš tikrųjų reikalingumas.

Kas vyksta, kai jūs leidžiate už savo priemonės ir turite problemas su finansais? Kas, jei jums reikia pagalbos, kad užmokėtumėte už kažką, kas iš tikrųjų yra reikalingumas? Jūs surasite atvejus, kai nuleista padanga, dantų vizitas, ar praėjusia minute dovana galės padėti verbuotoją į jūsų biudžetą. Galbūt jūs nenorėsite paimti tradicinio maršruto gauti banko paskolą. Galbūt jūs esate nepatogus prašymas draugo ar šeimos nario. Vienas faktorius lieka; jums reikia pagalbos su tomis reguliariomis sąskaitomis, kurios negali laukti, kol jūsų kitas atlyginimas neįeina į banką. Tai yra, kai internetinė mokėjimo dienos paskola galėtų būti jūsų sprendimu. Šitos paskolų rūšys yra trumpalaikės ir kaip laukiama, bus sumokėtos, kai jums užmoka. Kai kuriuose pavyzdžiuose, jūs sugebate išplėsti savo įsipareigojimą tuo atveju, jei jūsų atlyginimas neleidžia pilno užmokesčio. Internetinės mokėjimo dienos paskolos skolinančio paslaugos laiko tai paprasta ir greita, kad gautų papildomus pinigus, kurie gali būti jūsų priežastis būdamas gabus užmokėti jūsų sąskaitas. Tai gali sumažinti pavojų jūsų turėdamas įmokėti įmokas, ryšio iš naujo kainos ir kredito perviršio kaltinimai. Neminėti, kad būti trumpi ant jūsų nuompinigių ar gauti išjungtą elektrą. Po to, kai jūs pavijote savo sąskaitas, jūs sugebėsite sumokėti savo paskolą ir darbą biudžeto sudaryme papildomą mėnesį, turėdamas galvoje, kas yra, nori ir kas yra poreikis.

Siekimas mokesčio būtinos sąskaitos yra būtinas biudžeto darbo sukūrimui teisingai. Nuompinigiai ar paskolos užmokestis, sistemos įrankių sąskaitos, transporto priemonė ir sveikatos draudimas, bakalėja ir dujos yra daiktai, be kurių mūsų dauguma negali sektis. Jie kainuoja, yra laikyti mėnesiniais būtiniausiais dalykais ir todėl turi būti prioritetu mūsų biudžete. Buvimas finansiškai atsakingas gali padaryti daug geresnei ateičiai ir jums ir jūsų banko sąskaitai. Jei reikalingas, turėkite tam tikrą atsakingumą su savo sutuoktiniu, nariu šeimos, ar draugu, galvodamas apie speleologiją į pagundą su pirkimu. Jums, galbūt, reikia nustatyti dolerio kiekį, kur, norėdamas nupirkti kažką, jūs turite kviesti tą asmenį anksčiau, negu jūs iš tikrųjų eisite per kontrolės liniją. Svarstykite mokėjimą grynais už pirkimą. Palikite savo kaltinimo korteles namie, tokiu būdu jūs neturite padaryti kad pasirinkimas, kad nupirktumėte kažką jei gundytas. Kad ir kas tai ima, būti teisingi su savimi savarankiškai dėl jūsų pirkimo ir prieš įėjimą į tą kontrolės punkto liniją klausia savęs: Yra tai perka norėjimą ar reikalingumą?

533
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *