Niekas išskyrus krizę

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Tai yra 7:30pm šeštadienį, 2012 m. rugpjūčio 11-ąją, ir jūs turbūt norite žinoti, "Kodėl yra Kimberly pateikimas mums laikas ir datos informacija?" Jūs matote, aš paprastai rašau per mažutes ryto valandas. Mano kūrybiškos sultys yra linkusios tekėti daug geriau prieš gaidžio varnas. Tačiau, išimtis šiandien nėra niekas išskyrus krizę!

Aš tik eidavau name nuo Kunigo Jay Cameron Įsiskolinusio Laisvo Kolegijos Laipsnio dalyvavimo: Seminaras laikėsi Gyvenimo Centre. Atvejo tikslas parodė, kaip uždirbti aukščiausią kokybišką kolegijos išsimokslinimą… LAISVA SKOLA. Misija įvykdyta. Dėl tiek daug žandikaulį metančios pasidalintos informacijos, mano burna vis dar nėra namie ant Maršruto 301. Pagal rimtesnę pastabą, Kunigas Cameron paskirstė sunkią mediciną ant valstybės studentų paskolos skolos, kuri paliko mane floored
Būtent su jo išreikštu sutikimu aš turėsiu… tik mažai.

Pradėkime nuo faktų. Pagal Fastweb.com:

1. Studentų paskolos skola viršijo kreditinės kortelės skolą Amerikoje ir kaip laukiama, viršys 1.000.000.000.000$ (tai yra trilijono doleriai), 2012.

2. Vidutinis studentiškas laipsnis ima 5.58 metų užbaigti.

3. Daugiau kaip 150.000.000.000$ (tai yra šimtas penkiasdešimt milijardų dolerių) finansinėje pagalboje, yra apdovanotas kasmet. Tiktai 3 % yra stipendijų formoje.

Šita statistika eina be paliovos. Žr. sau savarankiškai.

Kunigas Cameron aiškiai pareiškė, kad, didelėje dalyje, Kolegija Recruiters yra profesiniai komerciniai žmonės, priversti padaryti kvotą. Skeptiškas? Tikrinkite melus, apmokestintus šitų dviejų universitetų naudai ir kaip viena moteris išėjo todėl, kad jos sąžinė, pagaliau, tapo jos vadovu. Laukite! Yra daugiau. Kunigas Cameron supynė kitoje video sąvaržoje, kuri iš tikrųjų vairavo namo jo žinutę ant mūsų krizės kaip šis video Šmėkštelinčiose Studentų Paskolose. Prie to, jis smarkiai padrąsino mus stebėti šį dokumentinį filmą, pavadintą Kolegijos Sąmokslu. Pasiruoškite.

Vėl, tai nėra niekas išskyrus krizę, kuri paveikia mūsų šalį bauginančiame būde. Deja, Kunigas. Cameron pasiūlė daug vilties, jei mes norime pakeisti mūsų mirtinus finansų valdymo įpročius, paaukoti kaului, kur būtinas, ir vystyti planą… DABAR!

Yra tik fragmentas:

1. Meskite tikrą dorą žvilgsnį į savo skolą ir įvertinkite savo finansinį paveikslą. Ne labiau bėgimas ir slapstymasis nuo tų penkių iki šešių skaičių. Jūs negalite "tik melsti to toli." Turi būti tyčinis veiksmas. Tikėjimas be darbų yra oh, taip negyvas!

2. Neimkite ant daugiau skolos. Periodas.

3. Išvystykite kolegijos išsimokslinimo planą, kuris neprisidės prie jūsų egzistuojančios skolos. Ganėtinai galima lankyti kolegiją be paskolų.

Aš galbūt sėdėjau, ten visą dieną tik rydamas neįkainojamą pasidalintą informaciją. Dabar, aš esu truputį daugiau aprūpintas, kad suplanuočiau mano vaikų kolegijos išsimokslinimą. Aš paprasčiausiai įbrėžiau paviršių seminaro šiame blog. Prašom suplanuoti sekti ir savęs savarankiškai taip pat kaip jo stadija žaidžia Kolegijos Karštinę: Stadijos Žaidimas. Patikėkite manimi: jūsų gyvenimas bus amžinai pakeistas.

380
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *