Pagrindiniai faktai apie asmenines paskolas

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Asmeninės paskolos yra tipiškai bendros tikslo paskolos, kurios gali būti pasiskolintos nuo banko ar finansų įstaigos. Kadangi trukmė rodo, paskolos kiekis gali būti panaudotas dėl paskolos gavėjo taktiškumo ‘asmeniniam’ naudojimui tokiam kaip susitikimas nelauktų išlaidų kaip ligoninės išlaidos, naminis pagerinimas ar remontas, konsolidavimas skolos ir taip toliau ar net išlaidoms toks kaip mokomasis ar šventės tęsimas. Tačiau be fakto, kad jie yra ganėtinai sudėtingi gauti, nesutikdami būtinų kvalifikacijų, yra kažkokių kitų svarbių faktorių, kad žinotų apie asmenines paskolas.
1. Jie yra negarantuoti – kas reiškia, kad paskolos gavėjas neprivalo pakelti vertingą dalyką kaip įkeistą turtą, atvirą, kad gautų paskolą. Tai yra viena iš daugelio priežasčių, kodėl asmeninė paskola yra sudėtinga gauti todėl, kad skolintojas nenegali automatically dėti reikalavimą į turtą ar bet kokį kitą vertingą dalyką atveju paskolos gavėjo finansinių įsipareigojimų nevykdymo. Tačiau, skolintojas gali imtis kitų veiksmų kaip sisteminimas bylos ar samdymas kolekcijos agentūros, kuri daugeliu atvejų naudoja bauginančią taktiką kaip pastovus varginimas, nors jie yra griežtai neteisėti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Paskolos kiekiai yra taisyti – asmeninės paskolos yra taisytos kiekiai, pagrįsti skolintojo pajamomis, skolindamosi istoriją ir kredito reitingą. Kai kurie bankai tačiau iš anksto taisė kiekius kaip asmenines paskolas.

3. Palūkanų normos yra taisytos – palūkanų normos nesikeičia paskolos trukmei. Tačiau, kaip ikipastovūs paskolos kiekiai, palūkanų normos bazuojasi didžia dalimi ant kredito reitingo. Taip, geriau reitingas žemiau palūkanų norma. Kai kurios paskolos turi kintamas palūkanų normas, kurios gali būti trūkumo faktoriumi, kadangi užmokesčiai gali tikėtina svyruoti su pakeitimais palūkanų normų, darančių tai sudėtingas valdyti išmokas.

4. Atmokėjimo periodai yra taisyti – asmeninis paskolos atmokėjimas yra suplanuotas per pastovius periodus nuo tik 6 iki 12 mėnesių mažesniems kiekiams ir iki tol, kol 5 iki 10 metai didesniems kiekiams. Tuo metu, kai tai gali reikšti mažesnes mėnesines išmokas, ilgesni atmokėjimo periodai automatically reiškia, kad palūkanų išmokos yra daugiau kai palyginti su trumpesniais paskolos atmokėjimo periodais. Kai kuriais atvejais, paskolų teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimas atvyksta su išankstinio apmokėjimo nubaudimo mokesčiu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

5. Paveikia kredito daugybę – skolintojų pranešimo paskolos pranešimo detalės, kad pasitikėtų biurais tie vaizduoklio kredito reitingai. Atveju finansinių įsipareigojimų nevykdymo ant mėnesinių užmokesčių, kredito reitingai gali būti paveikti, mažindami galimybes gauti būsimas paskolas ar kreiptis dėl kreditinių kortelių ir taip toliau.

6. Saugokitės skolintojų, kurie pritaria paskoloms net su bloga kredito istorija – pasirodė, daug tokių pavyzdžių buvo suktybės, kur žmonės su bloga kredito istorija yra įtikinę apmokėti atviras komisijas iš anksto per laidinį perkėlimą ar grynųjų pinigų indėlį, kad gautų paskolą ir ko nepalieka su niekuo mainais.

1185
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *