Papildomi mokesčiai viešint viešbutyje

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Žemos kainos grynųjų pinigų pažangos gavimas pasilikti viešbutyje nėra pateisinta priežastis trumpalaikės paskolos gavimo. Naudojant jūsų debetinę kortelę, kad gautų jūsų viešbučio numerį kviečia galimus kredito perviršio mokesčius. Yra daug paslėptų mokesčių, kad kai kurie viešbučio numeriai gali įkrauti drastiškai didėjimą žemo kurso, kurį jūs galbūt suradote internete.

Tipiška praktika prie viešbučio turi užstoti tam tikrą kiekį pinigų ant kortelės, kurią jūs naudojate, kad laikytumėte kambarį per jūsų buvimą. Tai gali sukelti daug problemų tiems, kas naudoja debetinę kortelę. Kredito perviršio kaltinimų galimybė pakils, jei jūs tęsite panaudoti šią kortelę, kad apimtumėte kitas kainas per jūsų viešbučio buvimą. Tai gali paimti prieš kelias dienas prieš tai, kai tai laikosi, yra nuneštas nuo jūsų pranešimo
Debetinės kortelės nėra geriausias pasirinkimas viešbučio buvimui.

Viešbučiai turi daug paslėptų mokesčių, kurie gali sudėti greitai. Sulaikykite juos turint omenyje kitą kartą, jūs liekate naktinis.

*Telephone kaltinimai – Daug viešbučių įkraus telefoniniam naudojimui. Vietiniai skambučiai ir 800 skaičių galėjo galbūt nešti mokestį. Kad neleistumėte šitiems mokesčiams būti pridėtas prie jūsų sąskaita, panaudokite savo nešiojamąjį telefoną vietoj to.

*Room paslauga – Tai brangu. Jūs taupysite pinigus, leisdamasis į viešbučio restoraną, užsakydamas save savarankiškai ir atnešdamas tai atgal kambariui. Paslaugos mokestis, pridėtas prie jau stačių maisto kainų plius pristatymo asmeniui davimas arbatpinigių, yra kainos, kurios pakels jūsų buvimo kainą.

*Access į internetą – Daug viešbučių pridėjo šią paslaugą prie malonumų. Paklauskite anksčiau, negu jūs rezervuosite kambarį, kad išvengtumėte šių išlaidų.

*Mini Baras – Ne tiktai yra garbės baras, viliojantis vėlai vakare, bet tai gali būti absoliučiai mirtina, jei jūs turite vaikus. Vaikas, net perkeliantis dalyką į barą, kuris yra elektronikos pagalba kontroliuotas, bus pažymėtas kaip parduotas.

*Bellman – paslauga, kuri gali tapti nekontroliuojamas. Kai kurie viešbučiai turės daugialypį šauklį, kad padėtų su bagažu, ir patarimai gali išsprūsti iš rankų. Vienas šauklys gali paimti krepšius nuo automobilio į vestibiulį, paskui sekundė į kambarį. Šitos kainos nepaveiks jūsų kreditinės kortelės, bet eikvos grynuosius pinigus jūsų piniginėje gana skubiai. Investuokite jus pinigai į lagaminus su ratais.

*Resort mokesčiai – visi tie dalykai, kurie jūs galbūt galvojote giriamasis gali kainuoti nuo $10-50. Prieiga prie sveikatingumo ir sporto centro, naudojimo baseino, ar net "laisvo" laikraščio, tiekto jūsų durims dabar, turi etiketę su kaina. Jei jūs neturite jokių planų naudojime bet kurio iš šitų paslaugų tuo metu, kai ant jūsų buvimo, jūs galite norėti kalbėti su vadybininku registravime, kad pabandytumėte gauti papildomą kainą, nuneštą nuo jūsų sąskaitos.

Jei jūs žinote dalykus, kurie gali prisidėti prie jūsų buvimo kainos, klausti anksčiau, negu jūs rezervuosite kambarį. Vieno viešbučio politika nereiškia, kad kiekvienas viešbutis valdys verslą tame pačiame būde.

Darbas jūsų namų darbo prieš mūsų asmeninių duomenų pateikimą yra geriausi metodai finansiniam saugumui. Taip, ar jūs rezervuojate viešbučio numerį, automobilių nuomą ar tiesiog kreipiatės dėl internetinės grynųjų pinigų pažangos nuo tiesioginio skolintojo, kurio jūs norėsite apsipirkti aplink ir paklausti apie visas apimtas kainas.

275
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *