Paskola iki kol gausite algą

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Misurio valstybė pastumia matą, tituluotą "Mokėjimo dienos Paskolos Iniciatyva", kurie vartotojai prieštarauja klaidinančiam vardui. Matas ant rinkimų biuletenio reikalauja mokėjimo dienos paskolų jų valstybę suvaržymo. Grupė, Atsistokite Misuris, kovoja su šiuo matu, reiškiančiu įmonę, kad jei perduotas, gyventojai daugiau neturės pasirinkimo, kad gautų tradicines įmokos paskolas (TILs). Jei perduotas, jiems daugiau nepasiūlys.

Internetas ir "plyta ir cemento skiedinys" parduotuvės siūlo trumpalaikes paskolas, pagrįstas lengva paraiška ir greitu pinigų sandoriu, kuriam vieną kartą pritariama. Paskolos neša aukštus palūkanų mokesčius ir paskolos trukmės prabėgimus vidutiniškai tik kelios trumpos savaitės, ar kol jūsų kitas atlyginimas atvyksta
Daug žmonių, kurie renkasi šitas paskolas užbaigia skolos cikle, kai jie nesugeba sumokėti kiekį kaip planuotas. Jei daugelis tikrai atsiskaito su jais laiku, bet tada reikės kito, kad apimtų pajamų trūkumą ir taip toliau ir taip toliau.

TILs yra reguliuoti paskolos ir labai populiarūs tarp Misurio gyventojų. Su paskolomis atsiskaito lygiose mėnesinėse įmokose per iš anksto nulemtą laiką dėl paskolos dydžio. Tai labai panašu į tai, kas laukiama su paskola ar automobilių paskola nuo banko ar kredito sąjungos. TILs tęsia skirtis nuo tradicinių mokėjimo dienos paskolų, duodami paskolos gavėją galimybė pastatyti jų kreditą, kadangi jie atsiskaito su savo paskola. Panašumas į šituos paskolų tipus yra, kad žmonės, kurie neturi gana gero kredito, kurį svarstys tradicinei bankų paskolai gali gauti TIL ir pastatyti jų finansus atgal į teigiamą vietą.

Atsistokite, Misuris kovoja su vardu ant mato, kadangi pavadinimas tiktai mini, kad "mokėjimo diena" skolina, bet apima privilegijuotą TILs. Žmonės turi būti auklėti dėl to, kas įvyktų, jei tam pritaria balsuojant. Žmonės turi teisę žinoti tai, kame jie balsuoja, ir pavadinimas vienišas yra labai klaidinantis. Tie, kas jaučia panieką prieš mokėjimo dienos paskolos pramonę bus automatically pritarti tam balsuojant į TILs nežiniomis sustojimo dėjimas.

Nepartinė koalicija, Atsistokite, Misuris paskyrė save į Misurio gyventojų informavimą, kad kredito pasirinkimų turėjimas yra jų teisė. Šis matas paskui užbaigia palūkanų normas, kad pašalintų mažo dolerio paskolas. Atlyginimo paskolos ir TILs ir tinka, apibūdinimas, ir Missourians daugiau neturės teisės išsirinkti.

Valstybė gali turėti interesus jų gyventojams, bet klaidinantį pavadinimą ir nuėmimą pasirinkimo, kuris gali dirbti daugelyje klientų, turi žmones, kovojančius už jų teises. Mokėjimo diena skolina tinkle, ar storefront vietos padėjo žmonėms iš finansinės netvarkos. Pažymėtas kaip saugesnė ir įperkamesnė įmokos paskola, TILs padėjo Misurio gyventojams pasprukti iš skolos, sukurdami jų kredito daugybę atgal. Vartotojai palaiko, Stojasi, Misurio pastangos auklėti gyventojus apie misnamed mokėjimo dieną skolina iniciatyvą.

293
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *