Kreditas su NT įkeitimu ir paskola verslui be užstato

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Pagal Sutelktinio finansavimo įstatymą, paskolą su nekilnojamo turto (NT) įkeitimu gali gauti tik verslo subjektas: UAB, MB, individualios veiklos ir kitas verslo subjektas. Taigi, tokio kredito grąžinimo garantijai užtikrinti yra įkeičiamas NT. Dažniausiai šios verslo paskolos suma yra didesnė nei 100 000 eurų ir ji naudojama kito nekilnojamo turto įsigijimui. Suma grąžinama sudarius vertingą sandorį ar pardavus NT.

Iš vienos pusės žiūrinti, kreditas su NT įkeitimu atrodo saugus investuotojui. Juk klientui, tapus nemokiam, pasisavinamas jo turtas. Iš kitos pusės, tai rizikingas sandėris abiem pusėm jau vien dėl paskolos dydžio. Viskas gerai ekonomikai augant, NT brangsta, kadangi žmonės turi pinigų, investuoja į butų, namų pirkimą, taigi NT bendrovės sudaro vertingų sandorių, tokiu atveju verslo paskola grąžinama laiku, uždirba ir kreditorius, ir besiskolinanti pusė.

Viskas griūna, kai ekonomika smunka žemyn. Labiausiai tai pajaučia įmonės, o ne pavieniai žmonės, NT kainos krenta, pardavimai tampa nuostolingi, įkeisto turto vertė taip pat krenta.

Paskola verslui be užstato

Kitas būdas gauti kreditą – paskola be turto užstato, su laidavimu. Laidavimo sutartis įpareigoja laiduotoją prisiimti finansinę atsakomybę kito asmens ar įmonės kreditoriams. Laidavimo suma negali viršyti paskolos dydžio. Laiku negrąžinus skolos, kreditoriai turi teisę į sumos išieškojimą tiek iš besiskolinančiojo, tiek iš laiduotojo.

Paskola verslui be užstato padeda išvengti dokumentacijos rūpesčių turto įvertinimui. Ji dažniausiai yra mažesnės sumos nei su užstatu. Tokio pobūdžio kreditas nepriklauso nuo nekilnojamo turto kainų kilimo ar kritimo. Laiduotoju dažniausiai tampa įmonės vadovas. Jis yra atsakingas už įmonės veiklą, gali įtakoti sprendimus, kaip bus panaudota paskola. Geriausia, kai laiduotojas turi visą informaciją, kur investuojami pinigai, kokie yra planai, kaip jie vykdomi, kaip grąžinama paskola. Nesėkmės atveju kreditoriai jį gali atiduoti anstoliams ir reikalauti grąžinti paskolą parduodant jo turtą.

Galvojant apie verslo paskolą be užstato, svarbu pasirinkti partnerius, kurie kartu prisiima rizikos atsakomybę. Verslo finansavimo įmonė „Noviti Finance“ nesėkmės atveju leidžia išsimokėti paskolą, neskaičiuodama palūkanų ir delspinigių per 3 metus.

1479
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *