Paskola būsto remontui

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Paskola23Būsto remontas – ne juokų darbas. Paskola23 gali padėti išspręsti kilusius finansinius sunkumus, remontuojant būstą. Kai prireikia pinigų būsto remontui, atsiranda daug patarėjų, ką daryti, ir ko nedaryti, tačiau lengviausia yra patarinėti, kai jau šaukštai po pietų. Jeigu jums taip nutiko, kad remonto metu prireikė paskolos, tai nenuvertinkite savo poreikių ir gaukite tą paskolą. Kokiais atvejais atsiranda būsto remonto nenumatytų išlaidų?

Būsto paskola nepadengia remonto

Kartais būna, kad žmonės ima didžiulę būsto paskolą ir perka butą. Tačiau tas butas nebūtinai būna iki galo įrengtas. Arba būna įrengtas senoviškai, o žmonės tik nusipirkę planuoja iš karto jį per naują sutvarkyti. Prasidėjus tam remontui, deja, gali paaiškėti, kad sukaupto laisvo tūkstančio neužteks. Reikės daugiau. Gal nulupus sienų dekorąpamatysite, kad labai bloga sena elektros instaliacija, gal kitos kliūtys, neleidžiančios visko daryti pagal planą. Taigi, gali reikėti daugiau pinigų remontui. Tada reikės imti paskolą, nes šiaip niekas tiek pinigų po lova susitaupęs nelaiko. Būtent tokiais atvejais ir gali labai pagelbėti greita paskola, galbūt suteikiama su užstatu – automobiliu. Galėsite pabaigti suplanuotą remontą ir toliau leisti sau kokybiškai gyventi.

Darote remontą: apetitas auga bevalgant

Taip pat yra atvejų, kada tiesiog šiaip darant suplanuotą remontą, o gal statant būstą, apetitas tarsi ima augti bevalgant. Gal suskaičiavote, kiek kainuos sienų šiltinimas, apdaila. Tačiau neįtraukėte į sąmatą apšvietimo. Na, planavote kažkiek numatyti tai instaliacijai. Tačiau, kai jau atėjo laikas eiti prie detalių, kilo daug klausimų. Už tiek, kiek numatėte, išeina tik standartinis liustras viduryje kambario. O jeigu norisi apšviesti ir laiptus, ir spinteles, ir keletą toršerų padėti, ir reguliuojamą mažų LED lempučių apšvietimą įrengti po lubomis? Vadinasi, tai yra papildomos išlaidos. Juk tą remontą gal darai tik vieną kartą, ir iškart nori, kad jis būtų kokybiškas. Labai abejotina, ar kada nors vėliau grįši prie to lubų klausimo ir viską galėsi pasidaryti, kaip norėjai prieš tai. Taigi, remontas gali kainuoti, ir jums reikės į tą dalyką atsižvelgti, pagalvoti viską iš anksto. O jeigu nepagalvojote – visada gali tiesiog praversti gauta paskola, gal gauta su užstatu – automobiliu.

Kai griūva namai, semia potvyniai

Gyvenantieji senuose daugiabučiuose žino, kad yra visada rizika, jog namuose bet kada gali prasidėti katastrofa. Tačiau vis tiek ne visi ryžtasi mokėti įmokas į būsto draudimą. Tad, kai nutinka stichinė nelaimė, ji paveikia daug labiau. Jeigu kažkur sprogo jūsų būsto vamzdyno dalis, galėjo visas butas subėgti. Dar blogiau, galėjote užlieti kaimynus arba kaimynų rūsius. O tokios problemos turėtų kaip reikiant tvoti per piniginę. Tad ką daryti tuomet? Jeigu kažkur bėga vanduo, reikia kuo skubiau taisyti vamzdyną. Turbūt pirmas žingsnis bus apskritai vandens užsukimas visam namui ir jo gyventojams. O vėliau veikiausiai teks galvoti apie tai, kad turėsite keisti vamzdžius. Ne tik taisyti tą sprogimo vietą, bet ir pakeisti visą sistemą, nes ji visa turbūt yra kritinės būklės. Aišku, tai nemažos išlaidos. Jeigu jų neturite prikaupę, šiam remontui teks pakloti sumą iš paskolos. Ne visada galime gauti paskolą, tačiau, jeigu turite transporto priemonę, vien jos užstatymas gali suteikti taip reikiamų pinigų. Avarinės būklės namuose gali kilti ir kitų bėdų – sugesti elektros instaliacijos, prakiurti stogas ar sienos, būtinai reikėti keisti langus, gali užsikimšti kaminas ir dėl to kentėti visa šildymo sistema. Tačiau viskas yra išsprendžiama, paėmus tas bėdas sutvarkyti galinčią paskolą.

Ką svarbu žinoti, skolinantis būsto remontui

Kita vertus, ne visada jūsų poreikis daryti remontą yra pirmoje vietoje. Kartais gali tekti priimti skaudų sprendimą ir atsisakyti apskritai to būsto, į kurį norite investuoti. Jeigu jūsų finansinės galimybės labai ribotos, jeigu neturite normalių pajamų ir perspektyvų joms gauti, galbūt jums tektų galvoti apie tokius dalykus kaip to būsto atsisakymą, išsikėlimą gyventi kitur. Paskolos ne atsitiktinai suteikiamos tik žmonėms, turintiems gerą mokumo istoriją bei pajamas. Skolinama tiems, kas gali gražiai pinigus grąžinti, o ne tiems, kas to padaryti negalėtų. Jūs ir patys turite tai įvertinti bei nuspręsti, galbūt pasitarus su šeima.

1292
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *