Paskolos – gavimas savarankiškai finansų paskola

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Skolintojas gali duoti finansų paskolas Jungtinėje Karalystėje ar kaip gautas ar kaip negarantuotas mažesniems dalykams, kuriuos jūs norite nupirkti, o ne naminis pirkimas, pavyzdžiui. Einamasis kredito girgždesys, patirtas Britų, sulėtino reikalavimą finansų paskolas, bet jei jūs būsite gebantis gauti vieną skolingą į jūsų aukštą kredito padėtį ir jūsų mokesčio istoriją, jūs surasite, kad dauguma skolintojų daugiau negu nori dirbti su jumis.

Žmonės gauna finansų paskolas įvairiais tikslais toks kaip galbūt naujas automobilis, naminiai pagerinimai, naujas karavanas, solisitoriaus mokesčiai, gerai užsitarnauta šventė, kad užmokėtų universitetui ar kitiems mokykliniams mokesčiams, ar kad atsiskaitytų su jų kreditinėmis kortelėmis ar net kredito perviršiu
Kai tik paskolą suteikia, pinigai, žinoma, bus jūsų, kad išleistų, kaip jūs norite.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūs turėsite užpildyti paraišką, kuri paprašys jūsų pilno vardo, adreso, gimimo datos, šeimyninės padėties, darbo padėties, gaus bruto už mėnesines pajamas, ar jūs esate būsto savininkas ar nuomininkas, kiek jūsų namas yra verta ir kas skolingas ant jūsų paskolos.

Kitas žingsnis finansų paskolos gavime yra paskolos kompanijai ar bankui, kad patikrintų įvairią informaciją, kurią jūs davėte jiems. Jūs turite žinoti, kad paskolos normos gali pakilti į 29.9 % BALANDĮ. BALANDIS Reiškia Metinę Procentinio dydžio Normą, ir tai apibrėžiama kaip ekvivalentiška palūkanų norma, svarstant bet kurį iš pridėtų kainų duotai paskolai. Todėl tai yra pradinio paskolos kiekio, taikomos palūkanų normos, visų papildomų kainų, ir terminų funkcija. Taip pat, jei jūs kreipsitės dėl finansų paskolos, jūs surasite, kad skola gali būti gauta ant jūsų namų, ir kad namai yra tada priklausantys iš naujo apimtam, turi jūs netęsti jūsų užmokesčių ant jūsų paskolos ar bet kokių skolų, kurios yra gautos jūsų namų.

Dabar automobilio paskoloje, automobilis savarankiškai gauna paskolą, ar tai yra naujas automobilis ar egzistuojančios automobilio paskolos finansavimas iš naujo. Kaip su ankščiau paminėtu įspėjimu, jūs turite tęsti daryti užmokesčius, jei jūs nenorite būti paveiktas prie jūsų automobilio nuosavybės susigrąžinimo.

Atgal, kai skolinimas buvo konkurencingas, buvo daug lengviau nustatyti vietą skolintojo, pasiruošusio rizikuoti tokioje negarantuotoje paskoloje. Tačiau, dabar, kai mes esame kredito girgždesyje, visi skolintojai padarė tai sudėtingiau sutvarkyti tokias finansų paskolas. Jau padarytas efektyviu 2008 m. spaliu, dėl nesąžiningų skolintojų, kurie buvo iš esmės kredito rykliai, Vartojimo paskolos įstatymas dabar buvo pakeistas, kad pasiūlytų daugiau apsaugos paskolos gavėjams. Bankininkystės Kodinė Standartų Valdyba išsaugo lengvai laivybinę žiniatinklio svetainę, turi jūs susitikti bet kokias problemas, siekdamas ar gautos, ar negarantuotos paskolos Didžiojoje Britanijoje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nepriklausomai nuo kokios paskolos jūs bandote gauti, žinoti, kad net nepaisant to, kad daugiau vartotojo apsaugos buvo pridėta, jūs vis dar turite padaryti savo tyrinėjimą, kad išvengtumėte būti įviliotas į spąstus paskoloje, kuri yra ir nesąžininga ir nesąžininga.

1321
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *