Nusilpęs organizmas

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Visi norime būti sveiki, tačiau kartais imunitetas nusilpsta. Ypatingai tai pasireiškia pavasarį, kuomet trūksta vitaminų ar būna nualinti ligos. Tuomet dažnai gali pasitaikyti peršalimai ar net pienligė dėl nusilpusio organizmo. Tuomet turime susirūpinti savo sveikata. Mums gali padėti poilsis ir maisto papildai imuniteto atstatymui.

pienligė dėl nusilpusio organizmoBūtent imunitetas yra žmogaus gebėjimas apsisaugoti nuo įvairių mikrobų, parazitų ir virusų. Mūsų imuninė sistema geba mus saugoti nuo ligų. Jei pastebėsime pirmuosius nusilpusio organizmo požymius, tai galėsime sau padėti laiku. Pirmiausiai pajuntame ne ligą, o bendrą nusilpimą. Dažnai sakoma, kad neturime jėgų ką nors daryti, greitai pavargstama ar norisi miegoti net ir dieną. Kartais nutinka ir taip, kad naktimis negalime užmigti. Tai mus išvargina dar labiau. Tai pirmieji nusilpusio organizmo požymiai. Negalima jų ignoruoti.

Laiku nepradėjus stiprinti imuninės sistemos gali pasireikšti herpesas, peršalimai ar net pienligė dėl nusilpusio organizmo. Turite tuoj pat imtis priemonių, kol neprasidėjo dar sunkesnės ligos. Būtinai pasirūpinkite tuo, kad Jūsų maistas būtų kuo įvairesnis. Daug daržovių, vaisių, grūdinių patiekalų bei vanduo užtikrina gerą žarnyno darbą taip pat ir gerųjų bakterijų buvimą. Tai labai svarbu norint palaikyti sveiką organizmą. Ne mažiau svarbu ir tai, kad ribotumėte saldumynus, kurie neturi nieko naudingo. Juos pakeiskite žaliais ar džiovintais vaisiais. Nepamirškite natūralių priemonių, pavyzdžiui, puikiai tinka medus. Maisto papildai imuniteto atstatymui taip pat labai veiksmingi. Pavyzdžiui, papildai, kurių sudėtyje yra spirulina gausu vitaminų ir mineralinių medžiagų, kurios palaiko imunitetą.

Stresas ir ligos labai susiję. Daugelis jų atsiranda dėl to, kad nuolat savo aplinkoje patiriame stresą. Įtemptas gyvenimo būdas, problemos darbe ir šeimoje gali išvesti iš kantrybės. Nusilpus organizmui tai pasireiškia dar stipriau, todėl turime pasirūpinti tinkamu poilsiu. Tai nereiškia, kad turite gulėti ištisas dienas žiūrėdami televizorių. Išeikite pasivaikščioti po parką ar į mišką. Pailsėkite gamtoje. Namuose skirkite laiko pagulėti ir paskaityti gerą knygą. O gal apsilankykite masažo kabinete ar SPA centre? Tai puikiai veikia nervų sistemą. Puikiai pailsėję ir sveikai maitindamiesi greitai savo imunitetą atstatysite. O gal galite nors kelioms dienoms ištrūkti atostogoms? Tai būtų puiku.

Nusilpęs organizmas gali pridaryti daug žalos. Jūs dažniau sirgsite ir blogai jausitės, tačiau to galima išvengti sveikai maitinantis, ilsintis bei vartojant gerus maisto papildus. Visa tai padeda jaustis žvaliems ir sveikiems. Pasirūpinkite savimi.

703
Ačiū!
Klaida!

Raktažodžiai:

{ 1 comment to read ... please submit second! }

  1. Po ligų nepamiršti ir vitaminų bei mineralų 🙂

{ 0 Pingbacks/Trackbacks }

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *