Pinigų nuo paskolos ryklio pasiskolinimas nėra niekada gera mintis?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Visų pirma, svarstykite, koks paskolos ryklys iš tikrųjų yra. Tai yra neoficialus ar nereguliuotas palūkininkas, kur trumpalaikė paskola gali būti įsigyta, paprastai pagal astronomines palūkanų normas.

Paprastai, jei jūs svarstote paskolos ryklio paslaugas, jūs esate beviltiškame reikalingume pinigų ir reikiate to skubiai. Paskolos ryklys žino tai labai gerai ir panaudoja tai jų pranašumui, nustatydamas jų atmokėjimą palūkanų nepaprastai dideliuose procentuose. Jokie duomenų tikrinimai nėra atlikti, ar įkeistas turtas gautas, ir šitos pinigų skolintojų rūšys turi reputaciją panaudoti truputį labai nemalonios taktikos, jei paskolos yra neįvykdytos įsipareigojimų ant. Jie yra žinomi dėl to, kad jie griebėsi, kad šantažuotų ar smurto grasinimai, priversti atmokėjimą, ir dėl šio tipo skolinti kūną būdamas neoficialus ir nepripažintas, jūs neturite jokios apsaugos
Paskolos rykliai nėra teisėti ir veikia nuo įstatymo išorės, duodami jus joks apsauginis tinklas ir joks alternatyvus pasirinkimas.

Jei jūs skolinatės nuo paskolos ryklio ir negalite padaryti atmokėjimo, turėti galvoje, kad bet kokie grasinimai smurto nuo jų dalies gali būti pranešti. Varginimas laužo įstatymą, tokiu būdu jūs esate gerai jūsų juridinių teisių viduje pranešti juos. Susisiekite su policija ar jūsų vietine Prekybos Standartų Įstaiga patarimui dėl, kas padaryti, jei paskolos ryklys grasina jums smurtu. Skolinimasis nuo nepripažinto pinigų skolintojo nelaužo įstatymo Tavim dėtas, prašom nesumišti susisiekti su policija jei grasintas. Jūs nepadarėte nieko neteisėto, ir jūsų neapkaltins. Jei jūs būtumėte taip pat kaip tam tikras patarimas, paskui susisiekti su savo vietiniu Gyventojų Patarimo Biuru ar Prekyba Standartų Įstaigos ant to, kokį pasirinkimą jūs turite, jei jūs pasiskolinote nuo paskolos ryklio, ir nesate įsitikinęs, jei jūs galite padaryti užmokesčius.

Jei jūs jau nepasiskolinote, bet svarstote tai, tai imate momentą, kad pergalvotumėte jūsų pasirinkimą. Skolinimasis nuo paskolos ryklio gali atrodyti kaip jūsų problemų sprendimas, jei jūs esate beviltiškas. Galbūt jūs neįvykdėte įsipareigojimų dėl savo paskolos ir negalite surasti, kad geriausia paskola skolina pasiekiamas, kad taisytų tai. Galbūt jūsų egzistuojantis paskolos skolintojas nesiūlys jums finansų iš naujo įkeitimo rašto procentinio atlygio. Bet nusileidimas į paskolos ryklio skolinančio kelią tiktai sukels jus didžiausios problemos žemyn linija. Paskolos rykliai nesidomi tuo, kokias problemas jūs turite atgal paskolos grąžinime; jie nėra užjaučiantys ar supratimas. Jei jūs negalite užmokėti, jie grasins ar suras kitus būdus kompensuoti skolingus pinigus. Peržiūrėkite, kokios alternatyvos yra, kalba su vietiniu Gyventojų Patarimo Biuro pareigūnu. Sužinokite tai, ką teisėta pagalba yra gyvybingos ar geriausios paskolos paskolos, pasiekiamos tam, kad iš naujo įkeistų, prieš vaidybą neviltyje.

Jei jūsų pajamos yra žemos ir vargingas kreditas, jūs galite manyti, kad joks bankas ar gerbiamas skolintojas nepasiūlys jums paskolos sutarties. Tačiau, yra duotų licenciją skolintojų, kurie gali vis dar padėti jums, net jei jūs reikalingas tiktai mažo kiekio trumpam laikotarpiui. Jūs turite vis dar užmokėti labai didelį procentą palūkanų dėl jūsų atmokėjimo, bet jūs būsite apsaugotas pagal įstatymą, o ne paskolos ryklio rankose. Kita alternatyva yra per kredito sąjungą. Kredito sąjungos padeda jums spręsti, kas pasiskolinti pagrįstas tuo, ką jūs realiai galite leisti sau sumokėti. Atmokėjimo norma yra teisinga ir įperkama, tokiu būdu jūs nebūsite užlietas turintis skolų ir negalėti atsilyginti.

600
Ačiū!
Klaida!

Raktažodžiai:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *