Pirmas žingsnis į finansinę nepriklausomybę: atsiskaitykite su kreditinėmis kortelėmis ir mokėjimo

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Susidurkime su tuo: niekas nenori būti įsiskolinęs, bet daugelis mūsų yra. Amerikoje, didžioji dalis namų ūkio apsunkinama kažkokia skolos forma; nuo paskolos paskolų į mokėjimo dienos paskolas, amerikiečiai pasiskolina pinigų. Tačiau, pagal neseną statistiką, išleistą Federalinės Rezervų Sistemos, vidutinė namų kreditinės kortelės skola nukrito 7.55 % nuo 2011 m. liepos iki 2012 m. liepos, rodydama, kad daugiau amerikiečių siekia finansinės nepriklausomybės.

Kreditinės kortelės skola yra trečias didžiausias tipas įsiskolinimo JAV, po paskolos paskolų ir studentų paskolų. Vidutiniškai prilygdama daugiau kaip 15.000$ per skolingą namų ūkį per metus, kreditinės kortelės skola yra rimtas šaltinis finansinio nesaugumo Amerikos šeimoms. Aiškiai, einamasis poslinkis nuo kredito pasitikėjimo į daugiau finansinės nepriklausomybės yra pasveikintas pakeitimas
Dar, daugelis yra vis dar abejojantys, kaip pašalinti jų skolas.

Įsiskolinusio laisvo gyvenimo gavimas užima laiką, atkaklumas, ir auka. Daugiau kaip 46 % amerikiečių namų ūkio turi kreditinės kortelės balansą: jei jūs krintate į šį procentinį dydį, jūs galite pradėti pažeminti savo kreditinės kortelės pasitikėjimą, prasidėdamas mažą. Finansinis guru, toks kaip Dave Ramsey, mano, kad tie įsiskolinusioje pradžioje su mažiausiomis skolomis, ir pradeda dabar.

Didelės skolos, kaip vidaus paskola, yra labiau daug stimuliuojančios, kad apsimokėtų negu mažesnės skolos, tokios kaip mokėjimo dienos paskolos ir kreditinės kortelės skola. Daug žmonių, kurie bando užpulti didžiausias skolas iš pradžių baigia tuo, kad yra varžyti su laiku, kurį tai ima, kad padarytų įlenkimą ir baigtų tuo, kad trauktųsi į blogus išlaidų įpročius. Mažų skolų pašalinimas leidžia asmenims galimybę pamatyti rezultatus jų sunkaus darbo, kuris gali būti didele motyvacija, kad užtruktų takas į finansinę nepriklausomybę.

Kadangi mokėjimo dienos paskolos yra linkusios turėti trumpesnius trukmės paskolos periodus ir didesnę palūkanų normą negu kreditinės kortelės, jei pasakytos kortelės nėra panaudotos, kad gautų grynųjų pinigų avansus, jie turi būti pirmi buvę atsiskaityti. Mokėjimo dienos leidimas skolina skolą, kad surinktų ir apvirstų, yra labai bloga mintis; ne tiktai tai atidės jūsų finansinę nepriklausomybę, bet tai sukaups dideles palūkanas ir vėlyvus mokesčius. Atsiskaitykite su šitais paskolų tipais nedelsiant.

Kai tik paskolos gavėjai yra laisvi ir laisvi nuo trumpalaikės paskolos skolos, jie turi sutelkti savo dėmesį kreditinės kortelės skolų sumažinimui. Vėl, paskolos gavėjas turi pradėti nuo mažiausio balanso ir darbo į didesnius balansus. Po to, kai su viena kortele atsiskaito, kiekis, atidalytas į ankstesnės kortelės užmokestį, turi būti pritaikytas kitam didžiausiam balansui, kad kiekis, išleistas kas mėnesį, liktų nuoseklus, kol visa skola nėra palengvinta. Šis metodas leidžia skolingam pamatyti jų skolą mažėjant be dramatiškų pokyčių jų biudžete. Pastovumas yra svarbus, kadangi jis padeda teigti protingas biudžeto sudarymo praktikas ir mažina kredito pasitikėjimą.

Po atsiskaitymo su mažomis skolomis, skolingas gali pradėti investuoti kapitalą į išplėtimą viršuje jų taupomųjų sąskaitų ar mokėjimo grynaisiais už jų didesnes paskolas. Tuo metu, kai dauguma finansinių ekspertų mano, kad kiekvienas turi turėti nepaprastą vieno mėnesio pajamų taupomąją sąskaitą, prisidėdamas prie šio kiekio yra visada gera mintis.

Antra, pinigai, kurie buvo anksčiau padedami į kreditą ir mokėjimo dienos paskolos skolas gali būti pritaikyti kryptimi didesnių skolų, tokių kaip paskola, studentas ar automobilių paskolos. Kiekvienu atveju, pinigai, kuriuos skolingas taupo kai išvaduotas nuo mažesnių skolų padės jiems nustatyti saugesnę finansinę ateitį ir padėti jiems kelyje į finansinę nepriklausomybę.

325
Ačiū!
Klaida!

Raktažodžiai:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *