Prezidentas obama palaikantis didelę pažangą mokyklinėms paskoloms ir bankrotui

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Mokyklinės paskolos ir bankrotas gauna kažkokį dėmesį, užmokėtą jiems leidus Prezidentui Obama ir jo administracijai. Rekomendacija pranešime, registruotame Išsimokslinimo Skyriaus ir Vartotojo Finansinis Apsaugos Biuras, iš esmės atsižvelgtų į labai padidintas studentų paramos paskolos programas gebėjimo dėka apimti mokyklines paskolas ir bankrotą kartu.

Bet koks studentų paskolos advokatas pasakys jums, kad mokyklinės paskolos ir bankrotas yra sudėtinga svarstoma problema, dažnai be didelių sprendimų. Šiandieniame ekonominiame klimate, augančios kainos ilgo išsimokslinimo ir kovos darbo rinkos abu prisideda prie sukūrimo gyvenimo, be galo sudėtingo daugeliui studentų.
7 Skyriaus bankrote, mokyklinės paskolos nėra dischargeable. Tai reiškia, kad, net jei jūs tikrai registravote bankrotą ir gavote daugelį jūsų paleistų skolų, jūs vis dar būtumėte ant kablio jūsų studentų paskoloms. Vienintelis atvejis, kur jie būtų paleisti yra, jei jūs galėtumėte įrodyti "perdėtą sunkumą", kuris iš esmės reiškia, kad jūs negalite leisti sau užmokėti už minimalų lygį pragyvenimo greta jūsų studentų paskolų, ir jūsų finansinis paveikslas neketina gerėti ateityje.

Tačiau, rekomendacija nuo Obama administracijos yra, kad privati mokykla skolina (t.y., neišleisti federalinės vyriausybės) tampa įtraukti kaip skolos, kurios gali būti paleistos. Šiuo metu, yra apytiksliai $150 milijardų nepadarytos studentų skolos nuo privačių skolintojų, kuri sudaro apytiksliai 15 % visos nepadarytos studentų skolos.

Šiandien, priklausomai nuo jūsų aplinkybių studentų paskolos advokatas gali rekomenduoti registruoti 13 Skyriaus bankrotą, kad padėtų jūsų finansiniam paveikslui. Su suformuotais užmokesčio planais 13 Skyriaus atveju, kiekis, kurį jūs galite užmokėti kas mėnesį būtų skeliamas tarp skolininkų, nuleisdamas jūsų visą mėnesinį įsipareigojimą. Tuo metu, kai jūs vis dar turėtumėte savo mokomąsias paskolas užmokesčio plano pabaigoje, jūs tikėtina turėsite daug mažiau įsipareigojimo, ir sveikesnį visaapimantį skalūną.

Kitas pasirinkimas mokyklinėms paskoloms ir bankrotui apima įvairias studentų paramos programas, įsiskolinusias konsolidacijos programas, paleidimą kitų skolų per 7 Skyrių, ir taip toliau. Bet atrodo, kad gali būti kažkoks palengvėjimas, ateinantis kampas, jei ši rekomendacija yra padėta į veiksmą Kongreso, taip, jei jūs esate ankstesnis studentas, kovojantis su jūsų paskolomis, buvimas, suderintas į žinias dėl išsamesnės informacijos apie šią temą.

Prieš nustatymą geriausio kurso veiksmo sau savarankiškai, jūs turite visada surasti, suranda studentų paskolos advokatą jūsų valstybėje. Tačiau, jūs turite tikrai būti optimistiškas, kad gali pagaliau būti pagerinimų atvykimas ir padidintas lankstumas studentų paramos paskolos programoms.

366
Ačiū!
Klaida!

Raktažodžiai:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *