Pagrindiniai žingsniai renkantis tinkamą šaldytuvą

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

1. Nuspręskite koks tipas jums reikalingas.

saldytuvaiJeigu domina ekonominis variantą, rekomenduojame rinktis su šaldymo kamera viršuje. Šio tipo šaldytuvai paprastai turi mažiau savybių, todėl jie yra ir pigesni nei kiti variantai. Viduje rasite plačias lentynas, tačiau reikės lankstytis norint pasiekti išdėstytas apačioje.

Norite patogesnio varianto, kur maisto produktai bus geriau matomi ir pasiekiami? Rinkitės tipą su šaldymo kamera apačioje. Žinoma, šiuo atveju teks lenktis norint išimti maistą iš šaldymo kameros, tačiau paprastai tai yra daroma kur kas rečiau, nei naudojant kasdieninius produktus. Šio tipo šaldytuvai gali būti arba vienų arba dviejų durų. Pastarieji be abejo yra ir kur kas brangesni.

Jeigu virtuvėje mažai vietos, galite rinktis taip vadinamus „side-by-side“ tipo. Šie šaldytuvai turi dvi viena greta kitos esančias duris. Už vienų yra šaldymo kamera, už kitos pagrindinė dalis. Pagrindinis šių modelių trūkumas yra siauros lentynos, todėl jei norėsite laikyti didesnį daiktą, galite turėti sunkumų.

Norite, kad šaldytuvo patalpoje nesimatytų? Rinkitės įmontuojamą šaldytuvą su įvairiais durų variantais, kurių išvaizdą galima pritaikyti prie patalpos stiliaus. Tačiau paprastai šių vidaus tūris yra mažesnis, o kaina didesnė nei laisvai pastatomų.

2. Kokia talpa reikalinga?

Įvertinkite kiekvieno varianto naudojamą talpą, kuri nurodoma litrais. Kiek talpos bebūtų, tačiau paprastai visada iki 30 procentų yra nenaudojama. Paprastai šaldytuvai su šaldymo kamera viršuje ar apačioje panaudoja daugiausia talpos, „side-by-side“ tipo mažiausiai.

3. Papildomos savybės.

Jeigu svarbus lankstumas ir galimybė keisti išdėstymą, ieškokite varianto su keičiamomis lentynomis ir talpomis. Kai kurias lentynas galima išskirti, ištraukti arba reguliuoti jų aukštį. Gilūs dėklai duryse užtikrins galimybę laikyti aukštus daiktus.

Mėgstantiems tvarką rekomenduojama rinktis specialius stalčius, kuriuose galima laikyti vyną ar gėrimus skardinėse. Taip pat galima pasirinkti šaldytuvą turintį talpą su skirtinga temperatūra ir drėgnumu, kurioje galima laikyti mėsą, vaisius bei daržoves optimaliose sąlygose, kurių dėka produktai išlieka švieži ilgesnį laiką. Dar kitaip ši talpa vadinama nuline zona.

4. Patikrinkite atsiliepimus internete.

Atsiliepimus ir vertinimus galima rasti specialiose svetainėse, kuriose atsiliepimus palieka lankytojai, kurie jau anksčiau įsigijo tokias prekes. Taip pat patikrinkite kur yra artimiausias garantinio aptarnavimo servisas.

5. Kur rinktis ir pirkti?

Jeigu žinote kokio konkrečiau modelio norite, tuomet galite internetu susirasti artimiausiu prekybos centrus, prekiaujančius atitinkamais šaldytuvais arba rinktis perkant neišėjus iš namų ir užsakant internetu. Abu modeliai turi savų privalumų ir trūkumų. Perkant parduotuvėje visada galima gyvai pamatyti ir paliesti norimą įsigyti daiktą. Perkant internetu daikto nepaliesite, tačiau pamatyti tikrai galėsite tiek nuotraukas, tiek filmuotą medžiagą, tiek pateiktus schematiškus variantus su pilna informacija apie prekės parametrus, funkcijas bei priedus. Taip pat renkantis elektroninėje parduotuvėje sutaupysite daug laiko, nes nereikia važiuoti į prekybos centrą ar kitą specializuotą parduotuvę. Rinktis galėsite bet kur ir bet kada, kai tik turėsite laisvą minutę. Nepasitikite internetinėmis parduotuvėmis ar bijote, kad sumokėjus pinigus prekės negausite? Pirkdami pasirinkite variantą su atsiskaitymu po pristatymo ir galėsite sumokėti pinigus gavus prekę į namus.

Nusprendėte šaldytuvą pirkti internetu? Išsirinkite prekę elektroninėje parduotuvėje.

815
Ačiū!
Klaida!

Raktažodžiai: ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *