„Sixt Lithuania“ – tikriems komforo mėgėjas

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Niekas kitas kaip negeba atverti tokių komforto galimybių keliaujant kaip automobilių nuoma. Tai ypatingai praktiškas pasirinkimas vasaros metu, kai planuojamos ilgesnės išvykos su šeimos nariais ar draugais. Automobilių nuomos įmonė „Sixt Lithuania“ visada geba pasiūlyti praktišką pasirinkimą, nepriklausomai nuo išgyvenamos situacijos.

Išskirtinis asortimentas

Automobilių nuomos kompanijos siūlo išskirtinį pasirinkimą: daugiau kaip dešimt tūkstančių automobilių markių ar modelių. Tai reikštų, kad tinkamą transporto priemonę čia rastų net įnoringi asmenys. Norint išsinuomoti automobilį pakaks parašyti žinutę internetinės svetainės lange. Įmonės atstovai susisiektų per trumpą laiko tarpą ir pagal išsakomus poreikius ir lūkesčius pasiūlytų geriausius automobilius.

Vasaros metu siekiant išsinuomoti automobilį patartina padaryti tai kaip įmanoma anksčiau. Šiuo laikotarpiu yra pats pikas. Iš anksto atliekama rezervacija visuomet reikš ir geresnį variantą. Nuomos sutartys pastaruoju metu yra neįprastai lanksčios. Tad tais atvejais kai kiltų noras pratęsti sutartį, visiškai užteks sukontaktuoti su įmonės atstovu bei informuoti apie savo norus.

„Sixt Lithuania“ – naujas atradimas

Automobilių nuoma gana paklausus dalykas tokiems žmonėms, kurie turi slaptą troškimą mėgautis išskirtiniu patogumu neapsikraunant kreditais. Juk visai nereikia papildomų paskolų automobiliui, kai svarstoma apie būsto pirkimą. Juk tokiu atveju mes sumenkintume savo galimybes tikėtis artimiausiu metu keltis į naujus namus, bet ir prisiimsime ilgą laiką besitęsiančius įsipareigojimus. Kaip galima savo gyvenimą susiplanuoti dešimtmečiui, kai neturime net kitų metų plano. Tad tiems, kuriems labiau patinka elgtis spontaniškiau, sprendimus priimti ekspromtu, automobilio nuoma būtų bene protingiausias sprendimas.

Nuomai kas mėnesį tereikės skirti tik vos daugiau kaip pora šimtų eurų. Už tokius pinigus bus galima džiaugtis naujutėlaičiu automobiliu, nesukant galvos dėl būtinų draudimų. Tuo gali pasirūpinti nuomotojai. Taipogi visada galima pasirinkti minėtos papildomas paslaugas, pavyzdžiui, padangų keitimą, pakaitinį automobilį ar kt. Jei būtų kelionėje minima situacija, kuomet reikėtų pagalbos kelyje, tuo per trumpą laiko tarpą gebėtų kuo puikiausiai pasirūpinti nuomotojas.

Išsinuomoti automobilį nesunku bet kokiu paros momentu – „Sixt Lithuania“ atstovai yra pasiekiami visą parą. Su jais galima bendrauti asmeniškai priimtinu būdu: elektroniniais laiškais ar paskambinti telefonu.

Nuomos privalumai

Praėjus mėnesiui nuo nuomos pradžios bus galima rinktis kitokį automobilį – tikrai nėra būtinybės pratęsti nuomos sutarties dėl to paties automobilio. Ši laisvė suteikia progą išgyventi neginčijamus skirtumus tarp perkamų ir nuomojamų automobilių. Naujus automobilius pirkti būtų nepakankamai geras pasirinkimas, kai sąskaitoje švilpauja vėjai. Pastebėtina, kad ir tie, kurie gali sau leisti nė kiek nekvaršinti galvos dėl išlaidų, kur kas dažniau ryžtamasi rinktis veiklos nuomą.

„Sixt Lithuania“ atstovai, gerai suvokdami verslo atstovų lūkesčius geba pasiūlyti net komercinį paketą. Nuomos mokestis liks tokia pati visu sutarties galiojimo metu. Šioje situacijoje jį lemtų automobilio kaina jo įsigijimo metu, likutinė vertė veiklos nuomos sutarčiai baigiantis, taipogi tai priklauso ir nuo pasirinktų kitų paslaugų.

Veiklos nuomos su pageidauta priežiūra mėnesinis mokestis bus nežymiai didesnis už išperkamąją nuomą ar elementarios veiklos nuomą, kadangi visos paslaugos, sietinos su automobiliu, bus įskaičiuojamos į mėnesines įmokas. Minimas pasirinkimas teikia gausybę privilegijų: galima jaustis tikram dėl fiksuojamų mėnesinių mokėjimų. Tai leidžia paprastai planuoti pinigų srautą, ir visas su automobiliu sietinas išlaidas – jos būna įtrauktos į sąskaitą, kuri bus pateikta kartą per mėnesį, į kurią įtraukiamos visos suteiktos paslaugos. Taip pat bus pasiūlytas vienas neapmokestinamas skambutis. Jį galima padaryti visiškai nepriklausomai nuo paros laiko.

Negana to, tokiu būdu garantuojamas komfortas ir priežiūra – bet kokiais klausimais, kurie tik atsiras dėl išnuomoto automobilio, rūpinasi „Sixt Lithuania“. Vertingų privalumų galima tikėtis net ir tada, kai yra nuomojamas vienintelis automobilis. Naudą reiškia ir nieko bendro su balansu neturintys įsipareigojimai, kadangi automobilis nuomojamas, jo neperkama.

Pasibaigus sutarčiai, bet kuris klientas turi visokeriopas galimybes rinktis: grąžinti automobilį ar pasirinkti naujutėlaitį, pratęsiant sutartį toliau džiaugtis automobiliu.

Minėta kompanija yra vadinama didžiausiu automobilių pirkėju Lietuvoje sulaukia kur kas geresnių privilegijų ar nuolaidų ne vien iš pardavėjų, taipogi ir iš paslaugas teikiančių įmonių užsienyje.

1450
Ačiū!
Klaida!

Raktažodžiai: , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *