Sunku pinigψ paskolΰ – daug geresnis pasirinkimas nei tradicinių paskolos

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Kas yra sunku pinigψ?

Tai forma, nekilnojamojo turto finansavimo, ateina aukšto laipsnio palūkanų ir mažiausius formalumų, ir yra prieinamas jums per trumpą laiką. Tai puiku, jei jus domina padaryti daug žadančių spręsti ir neįmanoma gauti tradicinėms paskolos. Dauguma rehab sandorių yra netinkami tradicinių paskolos dėl renovacija reikia didelio kiekio. Todėl greitai uždarymo tokių sandorių yra būtina užkirsti kelią sandorį nuo slydimo toli.

Keletas svarbių faktų apie šias paskolas

Jūs galite pasiskolinti iki 65-70 procentų turto dabartinė vertė. Sunku pinigψ skolintojams pagrįsti savo sprendimą tik rinkos vertės turto. Jiems savo FICO rezultatas nėra svarbus, nes jie pagrįsti paskolos reikalavimų atitikimo nekilnojamojo turto vertės. Tai yra labai svarbu jiems, nes jei skolininkas pagal nutylλjimΰ mėnesio įmokas, jie gali parduoti turtas, susigrąžins savo pinigus
Kreditoriai taip pat būti suinteresuotos žinoti daugiau apie savo verslą, ką šiuo metu atliekate ir kaip jūs ketinate grąžinti paskolos suma. Ar turite fondų turto remonto?

Kai kurie gauti sunku paskolos pranašumai:

1. Jūs turite daug trumpesnis grąžinti per 2-3 metus, palyginti su 15-30 metų tradicinių paskolos. Taigi, nereikia, gauti sąlygotąją paskolos ilgą laiką.

2. Sunku pinigψ skolintojams teikti paskolas griežtai pagal įkaito, o tai reiškia, mažiau egzaminuojamojo dokumentų ar matyti ne kredito patikrinimų. Vietoj savaites arba mėnesius kaip tradicinių paskolų atveju, jūs gaunate pinigus per kelias dienas.

3. Nėra bausmės apmokėti savo paskolą anksti, kaip jie tikisi, jums tai padaryti. Į tradicinių paskolas, jūs turite sumokėti tam tikrą baudą.

4. Nors tie skolintojai didesnę normą tokių paskolų palūkanų, jie yra tik trumpam laikui, todėl jie negali pakenkti, daug. Iš tiesų, jie dirbti, yra pigesnės nei tradicinių paskolų!

5. Paskolą sunku buvo sukurta padėti jums trumpam laikui, o jūs ieškote, finansavimą iš kitų šaltinių. Tai padeda perpardavėjas arba kūrėjas įsigyti nekilnojamojo turto arba žemės greitai, o ilguoju laikotarpiu finansavimas yra apdorojamas.

Tradicinėms paskolos teikėjai yra atsargios, o suteikti jums su nekilnojamojo turto finansavimo, kadangi sunku pinigψ skolintojams yra spekuliacinių su savo pinigus. Tai reiškia, jūs galite užtikrinti kietos pinigψ paskolΰ, kai tradiciniai skolintojai galėtų skolinti ne. Nėra jokių pakaitalų kietos pinigψ paskolΰ, kai naudojamas kaip priemonė padaryti dideli pinigai.

98
Ačiū!
Klaida!

Raktažodžiai: , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *