Šuolis parašiutu: įsimintinausia vasaros diena

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Kamera GoProGana dažnai GoPro kamera yra naudojama tokiose veiklose, kur žmogus daug labai juda, daro kažkokius keistus manevrus ir vėliau norėtų pamatyti nufilmuotą vaizdą, kaip jis atrodė tų įvykių sūkuryje. Tą padaryti tikrai galima, kadangi šios kameros leidžia nufilmuoti vaizdus net ir pačiomis nepatogiausiomis sąlygomis. Pavyzdžiui, šokant parašiutu. Eglė prisimena, kad įsimintiniausias vasaros nuotykis jai ir buvo būtent ši kamera.

Atvažiavome netradiciniu būdu

Eglė sako, kad buvo gana juokinga, kadangi į aerodromą visa linksma kompanija nukeliavo su bagažinėje įkištu šaldytuvu. „Nuo to laiko pas mus toks šeimoje sklando pokštas, kad kai kur nors pamatome kelionėje žmones, vežančius iš galo išlindusią stambią seną buitinę techniką arba kokius nors senus didelius baldus, tada juokaujame, kad tas žmogus gali važiuoti šokti su parašiutu. Mat mums taip ta kelionė į aerodromą sutapo su tuo, kad mes pakeliui nusipirkome dėvėtą šaldytuvą. Automobilis mažytis, tačiau pavyko į jį iki pusės sukišti tą šaldytuvą ir su juo nuvažiuoti į aerodromą. Taigi, buvo tikrai smagus jau vien tas atkeliavimas“, – sako ji.

Susipažinome su kainomis

Eglė prisimena, kad kameros labai ypatingai nenustebino. Ji žinojo, kad tame šuolių punkte pats šuolis kainuos apie 100 eurų. Tik nesitikėjo, kad dar teks tiek daug mokėti ir už pačią kamerą. Mat atrodė, kad filmavimas tikrai nebus vertas 20 ar 40 eurų. Tačiau ta kaina visgi buvo. „Šiek tiek buvo gaila, kad GoPro kamera pati kainuoja tiek, kiek tris kartus nušokti su ja išnuomota. Tai, jeigu būčiau iš anksto žinojusi, gal būčiau nusipirkusi savo ir tiek“, – sako Eglė.

Šuolis

Kaip pamena mergina, jai visgi šuolis buvo nuostabiausia gauta adrenalino dozė. Tą pojūtį fiksavo ir GoProkamera, kuri tiesiog visą laiką filmavo ir fotografavo tuos gražius momentus, kurie leido šokti su teigiamu nusiteikimu. Tačiau galiausiai kamera nebuvo tokia svarbi, kiek svarbu buvo pats šuolio momentas. „Labai gaila, kad taip greitai nušoki, pajauti tokią gerą adrenalino dozę, o paskui viskas jau būna baigta.Toks jausmas, tarytum būtum tiesiog labai įsimylėjęs, bet jis paskui pradingsta po kelių dienų. Jeigu nebūtų tokia brangi šita paslauga, norėčiau dažniau šokinėti. O dabar belieka džiaugtis nuotraukomis, kurios buvo padarytos šuolio metu. Jau visiems draugams internete ją parodžiau ir tikrai džiaugiuosi, kad tokią gerą turiu patirtį“, – sako ji.

1297
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *