Suraskite lengvas stipendijas kolegijos studentams, jei kolegijos kainos iškelia grėsmę jūsų išsimokslinimui

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Kolegijos patirtis yra daug laukta ir ieškojo tikslo daugelio vidurinės mokyklos studentų. Tai atneša su tuo naujus laisvės lygmenis, taip pat sekant iš paskos nauji atsakomybės lygmenys. Turtas žinių, turėtų savyje stoiškuose, vaizdinguose pastatuose su palaikančiais profesoriais gražioje, atviroje organiškai papuoštoje universiteto teritorijoje su parkais ir natūraliais vienatvės atsitraukimais, yra tikrai svajonė, įvykta daugelio vidurinės mokyklos studentų. Jūs pasiekiate, kad pasitiktumėte naujus žmones nuo skirtingų dalių šalies ir klestėtumėte akademinėje atmosferoje, visi ketino katapultuoti jus į naują pasisekimo lygmenį. Bet su visa pašalpa, jungta su kolegijos išsimokslinimu, yra daug spąstų ir stovinčių ant kelio kliūčių. Vienas iš didžiausių turėtų būti neadekvačia pinigų cirkuliacija
Kolegijos mokymas apskritai kyla dukart norma infliacijos ir, per ekonominį smukimą, gali būti už pasiekiamumo daugelio studentų, besitikinčių gauti laipsnį (yra pranešimų, kad renginio pinigai išeina, yra vienas iš pagrindinės priežasties studentų žmogaus išmesto iš mokyklos). Ir nors yra laisvų pinigų, pasiekiamų stipendijų formoje, jie gali dažnai turėti nesaikingumą lenktyniavimo, laukiančio duryse. Tai veda daugelį besitikinčius gauti kolegijos išsimokslinimą, kad persekiotų lengvas stipendijas.

Jūs galėtumėte pasakyti, kad lengvas, kaip grožis, yra stebėtojo akyje. Kadangi mes pasidarome vyresni, mes pradedame sužinoti, kad viena veikla galėtų būti lengva keliems, bet sudėtinga kitiems., Pavyzdžiui, yra daug video varžybų stipendijų ten, kad tiems, kas turi aistrą filmo sukūrimui yra ganėtinai lengvi ir malonūs pagaminti, bet, žinoma, ne kiekvienas yra skirta, kad sėdėtų ant vadovo kėdės. Bet yra lengvų stipendijų, kurios nesvarbu, kokį gifting ar prie įgūdžio nustatytas jūs turite yra ganėtinai paprastos užbaigti ir reikalingas mažai į jokias pastangas Tavim dėtas. Tie yra tie paminėti šiame straipsnyje.

Viena lengva stipendija turėtų būti Generolu ir Kelly Tanabe Scholarship. Ši programa yra verta 1.000$ ir tiesiog paprašo, kad jūs sudarytumėte trumpą esę (250 žodžio max) klausimų atsakymas, jie klausia jūsų paraiškoje. Nėra jokio minimalaus reikalingo GPA, tiktai esė, tokiu būdu pagal daugelį standartų, kurie būtų lengvi. Yra taip pat Samsung Stipendija, kuri tiktai reikalingas 300 žodžio esės ir apdovanoja 1.000$ dešimt studentų. Jei jūs galite sudaryti protingą, mintį sukeliančią esę keturi paragrafai ilgai, tai jūs turite gerą galimybę šios programos laimėjime. Arba kitaip, jei esė nėra jūsų daiktas, Samsung taip pat turi smagią Superdidvyrio Stipendiją, kur studentų suknelė viršuje kaip istoriniai skaičiai ir kuria video viltyse gauti daugumą žiūrovų balsų. Tai yra 500$ stipendija, kuri taip pat apdovanoja SAMCAM 860 už mokyklą studento, kuris gavo daugumą balsų.

Kiti lengvų stipendijų tipai apima tuos, kurie tiesiog reikalingas greitos registracijos, kad jūs galėtumėte būti įvestas į piešimą. Stipendijos totalizatoriai, kurie renka nugalėtojus prie atsitiktinio piešimo yra, perduoda lengviausias stipendijos programas ten. Kelios iš žinomiausių programų apima Šulinį Fargas CollegeSTEPS programa, kuri atsitiktinai renka dvidešimt kolegijos ir vidurinės mokyklos studentų (keturiasdešimt iš viso), kad gautų 1.000$ stipendiją. Yra taip pat SunTrust Šalin Į Kolegijos Totalizatorius, kuris taip pat apdovanoja 1.000$ atsitiktinai išrinktiems asmenims. Yra dar daug programų kaip jie, nutaikė į numatomų kolegijos studentų traukimą (ar tie jau kolegijoje) prie incentivizing jų kompaniją su totalizatoriais. Finansų įstaigos, kurios siūlo lengvas stipendijas kaip jie paprastai tikisi, kad studentai išims studentų paskolą kadangi 1.000$ stipendija tikrai nedengs mokymo aukštos kainos dabar.

Nesvarbu, koks jūsų apibrėžimas "lengvi" yra, stipendijos, kurios yra paprastos, nereikalingas jokio minimalaus GPA (ar turėkite žemai GPA standartus), ir tiesiog paklauskite, kad jūs sudarote trumpą esę, ar nieko apskritai, žinoma, labai neieško daug studentų, planuojančių įsirašyti kolegijoje. Yra daug lengvų stipendijų, kad kreiptųsi dėl to pasiūlymo dideli apdovanojimai su vos tik bet kokiu apimtu darbu. Sudėtinga dalis paprastų programų kaip jie, tačiau, nustato jų vietą prieš galutinį terminą. Jūs pažodžiui turite ieškoti kiekvieno jaukaus kampelio ir plyšio, tarytum ieškodamas auksą kai prieita prie questing šitoms programoms. Kelios geros vietos pažiūrėti būtų pagrindinis stipendijos piršlys, kuriuo svetainės kaip Fastweb, CollegeProwler ar Cappex, bet kai kurios iš mažiausiai konkurencingų programų gali būti surastos jūsų vietos bendruomenės fonde. Jie yra apskritai mažiau konkurencingi negu nacionalinės programos todėl, kad jie yra suvaržyti iki studentų, kurie lanko tam tikrą mokyklą, gyvena specifinėje grafystėje ar planuoja lankyti tam tikrą pošalutinę įstaigą. Bet koks atvejo, lengvos stipendijos yra ten paėmimui jei pasiruošęs pažiūrėti. Laimingas Medžiojimas!

388
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *