Svarstyklės, norintiems numesti svorio

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Raudonos svarstyklėsKai svertis norime tik kartą per metus, ne taip ir svarbu, kokios svarstyklės pas mus namuose bus. Tačiau tada, kai griežtai nutariame imtis kovoti su antsvoriu, rekomenduojamos svarstyklės gali turėti daugiau reikalavimų. Tam tikros funkcijos, svarstyklių tikslumas padeda geriau kontroliuoti kūno masę. Be to, gali būti rekomenduojamos svarstyklės ne tik kūnui sverti, bet ir maisto produktams. Juk tai, ką valgome, eina į kūną.

Svarstyklių tikslumas ir parametrai

Renkantis svarstykles sau vertėtų ieškoti tokių, kurios būtų kuo tikslesnės. Geriau nepirkti pačių pigiausių, nes kainos ir kokybės santykis yra svarbus. Jeigu rimtai metate svorį, nesinorėtų neteisingų paklaidų matuojant kūno masę. Gal žmogui, kuris per gyvenimą sversis tik kelis kartus, ir nieko nesako, kai jis sveria „apie penkiasdešimt“ ir tai yra ar 49, ar 52, ir jam tai nesvarbu. Tačiau, kai savo pastangas galiausiai nori matyti būtent svarstyklių ekrane, tada nemalonu, kai svoris šokinėja ne dėl tavo kaltės, o dėl svarstyklių. Jeigu pagal savo dietos planą ir naujo gyvenimo būdo režimą ketiname svertis gana dažnai, tada reikėtų nevengti ir svarstyklių, kurios turėtų tikrai puikų tikslumą. Dažniausiai tokios yra elektroninės svarstyklės.

Tačiau vien tikslumas čia nesudarys visos esmės. Dar renkantis svarstykles, galime imti tokias, kurios turėtų papildomų funkcijų ir leistų matyti ne tik svorį, bet ir tam tikrų medžiagų balansą. Svarstyklės gali nusakyti, kokį kiekį riebalų sudaro kūne esanti masė, taip pat gali parodyti ir jūsų ūgį, parašyti ūgio bei svorio atitinkamus santykius ir netgi fiksuoti jūsų kūno svorio pokyčius nuo pastarojo svėrimosi.

Maisto svarstyklės

Dar vienos rūšies svarstyklės jums bus tikrai reikalingos, jeigu kruopščiai seksite savo mitybą ir kūno svorį. Tai – maisto svarstyklės. Ne tokios, kokias matome turguje pas pardavėjus, o nedidelės, leidžiančios maistą sverti tam tikru tikslumu. Jos gali būti tiek mechaninės, tiek elektroninės. Tikslumo poreikį galite rinktis patys. Taip pat, kas be ko, maisto svarstyklės irgi gali būti gudrios ir net atsiminti produktų kalorijų ir maistingumo informaciją, dėl to iškart apskaičiuoti sveriamo maisto kaloringumą bei vertes, jeigu nurodysite, kokį produktą ant svarstyklių padėjote.

Protingai naudojant, svarstyklės gali būti geriausiu jūsų draugu ir palaikytoju svorio reguliavimo kelyje. Todėl, jeigu pasiryšite tą daryti, atsižvelkite, kokios rekomenduojamos svarstyklės, ir rinkitės tokias, kurios prasmingai jus lydėtų šiame mitybos kelyje. Sėkmės.

1228
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *