Vairavimo egzamino metu svarbu ir tinkamai apsidairyti

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Ar vairavimo mokyklos arba Regitros automobilyje būtų AGN stiklai, ar kitokie, visais atvejais per juos reikia dairytis dažnai, jeigu norite tinkamai išlaikyti egzaminą. Kas nenori gerai išlaikyti egzamino? Tai prioritetas kiekvienam žmogui, juk nesmagu vėliau pirkti papildomas pamokas ar dažnai perlaikinėti egzaminą. Visgi vienas iš Regitros reikalavimų egzaminams išlaikyti yra būtent parodymas, kad labai gerai viską matai, intensyviai dairaisi.

Parodyti, kad dairaisi

AGNJeigu stiklas skilęs, vairavimo mokykloje bus būtinas automobilio stiklo keitimas, mat mokiniui turi būti užtikrintas geriausias matomumas. Taigi, matomumas yra svarbus. Tačiau ne ką mažiau svarbu ir tai, kad vairavimo instruktorius (o vėliau ir egzaminuotojas) aiškiai matytų, jog jūs dairotės per tuos langus. Prieš penkiolika metų egzaminus laikę žmonės netgi pyksta, jeigu dabar, padėdami išsilaikyti vairavimą savo jauniems giminaičiams, mato, kad šie taip dairosi. Tai atrodo nesąmonė, tačiau tokie yra dabartiniai Regitros reikalavimai. Darant bet kokį manevrą reikia ne tik pažiūrėti į veidrodėlį, bet ir per petį, įsitikinant, kad viskas yra gerai aklojoje zonoje. Dairytis reikia labai akivaizdžiai, tai gal net bus šiek tiek komiška ir primins kažkokį spektaklį prieš instruktorių, tačiau tai bus vienintelis būdas išlaikyti tą egzaminą ir sudaryti sąlygas vėliau viską įrodyti, kad matėte. Jeigu vairavimo egzamino metu šviečia saulė, geriau nesidėti akinių nuo jos, kadangi instruktorius ar egzaminuotojas nematys jūsų akių ir negalės užtikrinti, ar tikrai dairėtės.

Nesidairyti ten, kur nereikia

Tačiau persistengti reikia tik ten, kur galima. Jeigu važiuojate sankryžoje reguliuojamoje su šviesoforas ir dairotės į ten, kur nereikia dairytis, nes ten srautui dega raudona, tuomet jums gali žymėti kaip klaidą – kad nežinote, kur reikia žiūrėti, be reikalo blaškotės. Atrodys, kad nemokate pravažiuoti sankryžos. Taigi, geriau su šiuo klausimu irgi nepersistengti ir nesidairyti, kada to tikrai nereikia, ir į tas puses, kuriose nieko nėra jums aktualaus. Jau geriau koks nors beprotis iš ten atlekia ir į jus įvažiuoja, negu dairysitės be reikalo ten. Tiesa, jeigu kelionės metu pastebėsite, kad per galinį vaizdo veidrodėlį ne visai gerai matote, tuomet turėtumėte tiesiog jo nereguliuoti. Nes tai, kad iš pradžių jį pasireguliavote blogai, jums irgi bus klaida. Tad geriau palikite, kaip yra, o kad per jį pamatytumėte, verčiau kažkaip pasikūprinkite, pasislinkite ar kitaip nepastebimai keiskite savo padėtį, negu leiskite instruktoriui matyti jūsų problemą.

1429
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *