Vargas dėl senos mašinos

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Dalys automobiliuiKai itin seno automoblio autodalys nusidėvėję, o technikinės galiojimas pamažu eina į pabaigą, kyla klausimas – tai ką toliau daryti, ką rinktis? Ar pardavinėti po vieną auto dalį, ar toliau taisyti, ar tiesiog atiduoti supirkėjams, paimantiems visą laužą?

Pravaryti technikinę

Jeigu pasiryšite seną mašiną prikelti dar vienam gyvenimui, pasistengti tikrai reikės. Gali būti, kad apie automobilį ir jo būklę turėsite kalbėti 50 valandų, ir bent kokias 5 vyks realus darbas. Pirmiausia reikia pažiūrėti kas, iš pažiūros, atrodo negerai. Kurios autodalys neveikia. Norint pravaryti techninę apžiūrą, būtina pirmiausia suteikti gražią kosmetinę išvaizdą. Dėl to reikės užtepti rūdis ten, kur jos matosi. Tai gal bus ir sparnai, ir galas, apačios. Aišku, ir pati apačia gali atrodyti prastai, dėl to gal teks užtepti kokio bitumo lydinio, kuris paslėptų visas tas rūdis. Jeigu parūdijęs ir duslintuvas – tada bėdos bus dar daugiau, bet pasiryžus su ja tvarkytis, belieka jums palinkėti sėkmės. Kai bus padaryti tie remontai, kurie būtini, pakeistos akivaizdžiai daugiau netinkančios dalys – turėsite pasistengti pravaryti technikinę. Su sena mašina važiuodami rizikuojate, kad bus prie daug ko prisikabinta. Bet kas nerizikuoja, tas negeria šampano, ar ne. Daug žmonių visgi pasiryžta dar kartą pravaryti seną mašiną vien dėl to, kad gerai ją pažįsta, o kitą pigią pirkdami susidurtų su nežinomomis jos problemomis.

Pardavinėti po detalę

Jeigu kažą suprantate apie mašinas, galite pardavinėti po detalę. Tos visos autodalys vienoje vietoje, jūsų mašinoje, stovės galbūt ilgai, kol parduosite viską, kas naudinga. Tai svarbu, todėl turite pagalvoti, ar tikrai norite taip ilgai laikyti šį organų donorą savo garaže, gal jums tos vietos reikės kam kitam? Be to, žmonės ne visada nori tiesiog per skelbimus iš nežinomo žmogaus pirkti autodalis, jeigu jas gali ta pačia kaina įsigyti ir pas kokius nors patikimus didmeninius prekybininkus.

Atiduoti į „šrotą“

Turbūt paprasčiausia mašiną atiduoti tiems, kurie iškart superka tokias geldas. Tai gali būti automobilių supirkimas arba paprasčiausias metalo laužo punktas. Aišku, paimkite iš jos tai, kas jums atrodo vertinga. Gal kokie seni ratai dar vis atrodys neblogi, gal dar kažkuri mašinos dalis vis dar atrodys pusėtinai. Tokia dalis kaip katalizatorius yra savaime brangi dėl savo metalo prabangumo. O visa kita galite parduoti iškart vienu ypu.

1222
Ačiū!
Klaida!

{ 2 comments to read ... please submit one more! }

  1. Jeigu jau susidurete su problema varant technikine senam auto nerizikuokit ir geriau atiduokit tiem, kas apie tai supranta geriau.

  2. Nesu naujos kartos atstovas, todėl esu labiau linkęs taisyti, nei išmesti. Automobilį taisau, o padangas perku naujas. Pigiausius variantus randu https://www.naujos-padangos.lt

{ 0 Pingbacks/Trackbacks }

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *