Viskas jūs turite žinoti apie skolininko finansus

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Skolininko finansai yra finansavimo įrankis kame, jūsų verslas gauna paskolą prieš jūsų nepadarytą receivables. Tai padeda išleisti labai būtiną apyvartinį kapitalą ir lengvina lygią jūsų verslo operaciją. Tai gali pasiekti, jūs skolinate taip greitas kaip 24-48 valandos. Paprastai paskolos kiekis svyruoja tarp 70 %-90 % visos skolininko didžiosios knygos vertės. Financer išleidžia balanso kiekį, kai jūsų receivables yra iš tikrųjų suprasti.

Kodėl Skolininko finansai

Firmos yra beveik visada daromos išsimokėtinai, ir kartais užmokesčio įsisąmoninimas ima iki tol, kol 60-90 dienų. Tokia kredito trukmė stato į pavojų apyvartinį kapitalą ir paveikia pinigų cirkuliaciją, galų gale paveikdama verslo operacijas. Skolininko finansai gali atvykti į gelbėjimą tokiose situacijose ir padėti jums išvaduoti jūsų apyvartinį kapitalą ir drausminti jūsų plėtimo planus
Gera dalis apie skolininko finansus yra, kad nekilnojamojo turto saugumas nėra būtinas kaip tradiciniame finansavime.

Skirtingi Tipai

Skolininko finansai gali plačiai būti klasifikuoti į kitas kategorijas:

Konfidencialus: Šiuo atveju, verslo finansai nėra paskelbti jūsų klientams. Jie nežino apie reikalą, vykstantį tarp skolinančios kompanijos ir jūsų verslo, ir jie daro savo nepadarytus užmokesčius jūsų kompanijai tiktai. Atskleistas: šiuo atveju pranešimą nusiunčia jūsų klientui, paaiškinančiam, kad jūs paskolinote lauke skolininko didžiąją knygą, ir jūsų klientai daro savo nepadarytus užmokesčius finansininkui.

Skirtingi Terminai

Tipiška laiko linija yra 90 dienų. Taip pat financers paprastai nepriima sąskaitų, kurios yra daugiau kaip 90 dienų. Jei klientas nemoka per 90 dienų, financer paprastai kreipimasis pagalbos tokia sąskaita, kas reiškia, kredito atsakomybė vėl keičiasi atgal jūsų kompanijai po 90 dienų. Kartais ne kreipimosi pagalbos skolininko finansai yra taip pat pasiekiami kame, financer priima kredito pavojaus dalį, ar papildomi kreipimosi pagalbos periodai yra pasiūlyti (tipiškai 120 dienų) nepadaryto receivables įsisąmoninimui. Nors joks nekilnojamojo turto saugumas nėra reikalingas, kad panaudotų šį finansų tipą, jūs turite pasiūlyti įkeistą turtą tam tikrų specifinių vertingų dalykų ir asmeninę garantiją verslo vadovų, greta jūsų skolininko didžiosios knygos.

Kas Gali Gauti tai?

Nėra jokių specifinių sektorių kaip toks, bet paprastai firmų, kurios parduoda prekes, ar paslaugos į firmas labiau turi teisę ir yra daugiausia tie, kurie naudoja šį priemonės tipą. Svarbu tačiau, kad jūsų verslas turi finansiškai stiprų kliento pagrindą kadangi skolininko finansai mažiau priklauso nuo kreditingumo jūsų savo verslo ir labiau priklausantis nuo to jūsų klientų. Taip pat svarbu, kad jūs turite ilgalaikį ir tvirtą santykį su savo klientais jums, kad turėtumėte teisę skolininko finansams.

374
Ačiū!
Klaida!

Raktažodžiai:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *