Žoliapjovės: renkamės elektrinę!

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Elektrinės žoliapjovės yra vienas iš geresnių alternatyvų benzinu varomoms žoliapjovėms. Iš tikro, elektra varomos žoliapjovės turi tam tikrų privalumų, kurių neturi kiti modeliai. Visų pirma joms nereikia benzino, kadangi yra varomos elektros pagalba. Dėl šios priežasties joms nereikia keisti alyvos ir nereikalinga didesnė priežiūra, dėl ko gali susidaryti papildomos išlaidos. Be to, elektrines žoliapjovės palyginus su benzinu varomomis, kur kas labiau tausoja aplinką. Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus privalumas yra tai, kad elektrines žoliapjoves yra lengva užvesti tiesiog paspaudus paleidimo mygtuką ir jos pradeda veikti, o variklis dirba kur kas tyliau nei kitų modelių žoliapjovių.

zoliapjovesTaigi jeigu planuojate įsigyti elektrinę žoliapjovę savo namams ir toliau skaityti šį straipsnį kaip išsirinkti tinkamą elektrinę žoliapjovę.

Dydis

Pirmas dalykas prieš įsigyjant elektrinę žoliapjovę yra vejos ploto įvertinimas. Dauguma ekspertų pataria, kad elektrinės žoliapjovės yra geriausias pasirinkimas mažai ar vidutinei vejai. Be to, kuro kainoms sparčiai kylant, elektrinės žoliapjovės tampa ekonomišku pasirinkimu pjaunant ir didelius plotus.

Svoris

Pakankamai svarbus kriterijus yra elektrinės žoliapjovės svoris ir renkantis reikėtų ieškoti lengvesnių variantų. Kuo mažiau ji svers, tuo lengviau ją bus stumti per veją, o kuo lengviau pastumsite elektrinę žoliapjovę, tuo greičiau nupjausite žolę nei pjaunant su sunkia žoliapjove. Kartais iš pirmo žvilgsnio nedidelis svorio skirtumas stumdant žoliapjovę kelias valandas gali pasirodyti itin svarus. Be to su lengva žoliapjove bus kur kas lengviau manevruoti, ypač kai veja nėra taisyklingo stačiakampio ar kvadrato formos.

Ratai

Renkantis elektrinę žoliapjovę atkreipkite dėmesį į galinius ratus. Jie turėtų būti pakankamai dideli, kad žoliapjovę būtų lengva traukti. Taip pat su didesniais ratais bus kur kas lengviau manevruoti pjaunant tiek ant lygaus tiek ant nelygaus paviršiaus. Įsitikinkite, ar ratai pagaminti iš tvirtos medžiagos ir ar jie atlaikys kasdieninį naudojimą.

Greito paleidimo funkcija

Rinkdamiesi elektrinę žoliapjovę atkreipkite dėmesį kur yra greito paleidimo mygtukas. Jis turėtų būti tokioje vietoje, kad esant reikalui būtų galima patogiai ir greitai įjungti arba išjungti variklį.

Baterijos laikymo trukmė

Kokybiškos ir patikimos elektrines vejapjovės turi nuimamą ir įkraunama baterija, kuri turi tiek galios, kad nepakeitus galėtų nupjauti veją. Be abejo daug priklauso ir nuo vejos ploto. 60 voltų akumuliatoriaus turėtų pakakti nupjauti vidutinio dydžio veją, todėl, jei jūsų veja yra vidutinio dydžio, ieškokite žoliapjovės su 60 ir daugiau voltų. Be abejo visada galima įsigyti atsarginę bateriją ar baterijas, tokiu atveju praktiškai nereikės jaudintis dėl galimo baterijos išsikrovimo anksčiau nei nupjausite visą veją.

Alternatyvūs maitinimo šaltiniai

Vis tik yra keletas elektrinių žoliapjovių, kurios turi atsarginius maitinimo šaltinius. Atsarginių baterijų variantas jau buvo paminėtas anksčiau, tačiau pasitaiko žoliapjovių, kurios kaip atsarginį maitinimo šaltinį turi galimybę laidu jungtis prie elektros įvado. Todėl net ir iškrovus baterijas bus galimybė toliau tęsti darbą.

Išvados

Taigi, jei nusprendėte įsigyti baterija varomą žoliapjovę įsidėmėkite paminėtus kriterijus, kurie turėtų padėti išsirinkti tinkamiausią variantą. Jei norite, kad jūsų pasirinkimas būtų tinkamas, skirkite bent minimaliai laiko tinkamo modelio paieškai. Jei iškyla klausimų, nepabijokite paklausti rekomendacijos ar patarimo iš specialisto ir jums visiškai nėra būtina važiuoti į prekybos centrą ar į keletą specializuotų parduotuvių, kadangi tai galite atlikti sėdint prie asmeninio kompiuterio ir naršant internete, kadangi dauguma internetinių parduotuvių turi galimybę konsultuoti realiu laiku.

697
Ačiū!
Klaida!

Raktažodžiai: , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *