Asmeninė grynųjų pinigų pažanga: kaip į šios paslaugos naudą

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Kai nelaukta kritiška padėtis ar išlaidos kyla, mes galime kartais rasti tai sudėtingas gauti grynuosius pinigus, kurių mums reikia. Tai ypač teisinga žmonėms, gyvenantiems po griežtu biudžetu kas mėnesį. Kai kurie žmonės taip pat labai priklauso nuo savo atlyginimo išlikimui. Taip, kai kritiška padėtis muša, jie yra linkę paskolinti pinigus nuo draugų ir šeimos narių. Problema yra – nėra jokios garantijos, kad kažkas paskolintų jiems pinigus kiekvieną kartą kai, tai būtina. Taip, kas gali būti kitu pasirinkimu? Jūs galite nuspręsti kreiptis dėl grynųjų pinigų avansų.
Asmeniniai Grynųjų pinigų Avansai

Tai yra viena forma trumpalaikės paskolos, kuri siekia pasiūlyti loanable grynuosius pinigus žmonėms, kurie yra baisiame to reikalingume. Tai gali būti formoje mokėjimo dienos paskolos, kuri daro tai mokėtina trumpo periodo viduje 14 dienų ar iki kitos mokėjimo dienos. Kai kurie grynųjų pinigų pažangos tiekėjai gali pasiūlyti ilgesnį atmokėjimo ciklą specialiai ne – pirmi laikmačiai. Kiekis grynųjų pinigų, kuriuos jūs galite pasiskolinti gali keistis priklausomai nuo valstybės vartotojo praktikų.

Pranašumai Grynųjų pinigų Pažangos Paslaugų Vartojimo

• Pinigai gali būti gauti per 24-48 valandas.

• Joks reikalingumas jaudintis dėl griežto kredito ir foninio tikrinimo. Iki tol, kol jūs galite įrodyti, kad jūs esate samdytas, ar jūs turite pastovias pajamas, tada jūs galite kreiptis dėl to.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

• Apklausos gali būti padarytos per tinklą, telefonu ar per elektroninį paštą. Dauguma firmų, siūlančių šią paslaugą, priima pradines apklausas tinkle.

• Joks reikalingumas parodyti ar aprūpinti bet kokį įkeistą turtą. Jūs tik turite garantuoti, kad jūs galite užmokėti paskolintą kiekį laiku.

• Net tie be banko sąskaitos gali padėti. Jie gali turėti savo pinigus per iš anksto apmokėtas korteles vietoj to.

• Žmonėms, kurie lieka būti geroje užmokesčio padėtyje, kreipdamiesi paskolas antrą ar trečią kartą iš esmės būtų brizas.

• Dauguma kompanijų taip pat siūlo referral bonusus žmonėms, kurie gali įtikinti kitus kreiptis dėl paskolos. Referral bonusai gali būti iki 500$.

• Šitos paslaugos yra taip pat sujungtos su kitomis pinigų paslaugomis. Geras payor būdamas gali automatically padėti jums padėti iš kitų paskolų formų.

Reikalavimai

Taip, jei jūs pagaliau apsisprendėte ir planuojate kreiptis dėl grynųjų pinigų pažangos netrukus, jūs turite įvykdyti kitus pagrindinius reikalavimus ruoštis:

• Yra jūs bent jau 21 metai? Kai kurios kompanijos taip pat siūlo trumpalaikes paskolas tiems, kas yra 18 metų. Tai labai priklausys nuo jūsų pajamų įrodymo.

• jūs turite darbą? Pateikite savo įrodymą pajamų ir įsitikinkite, kad dokumentai yra autentiški.

• banko sąskaitos turėjimas gali būti pranašumu, taip pat. Tačiau, yra dabar įkūrimas, kuris naudoja tai kaip šalutinį reikalavimą.

Kaip į Grynųjų pinigų Pažangos Naudą

Yra tipiškai du būdai padėti šiai paslaugai:

1. Tiesiogiai eidamas į pinigų paslaugos įkūrimą. Šitos firmos yra suprojektuotos, kad pasiūlytų greitą grynųjų pinigų paskolą per įvairią priemonę – grynųjų pinigų avansai, tikrinti encashing, mokėjimo dienos paskolas, įkeistu turtu pagrįstas paskolas, ir taip toliau. Ten taip pat tie, kad encash skaitmeniniai pinigai tokie kaip PayPal ar Bitcoins. Kadangi jie suteikia paskolos paraiškai be kankynės minimalius reikalavimus, jūs galite laukti, kad užmokėsite apstulbinimui APRs ar sudominsite jūsų paskoloje. Dauguma šitų paslaugų taip pat reikalingas, kad paskolos gavėjai turėtų aktyvią ar egzistuojančią banko sąskaitą.

2. Kitas pasirinkimas yra su kaltinimo kortelės ar kreditinės kortelės naudojimu. Kreditinės kortelės įgalioja savininkus ar kortelės vartotojus atsiimti grynuosius pinigus tiesiogiai iš ATMs. Pažymėkite, kad yra visada ribos kai prieita prie grynųjų pinigų nuo kreditinių kortelių pašalinimo. Dauguma grynųjų pinigų pažangos tiekėjų skiria palūkanas 3-5 % ir reikalingas, kad vartotojai užmokėtų kiekį per 30 dienų. Pranašumas naudoti šį metodą yra toks, kad galima atsiimti grynuosius pinigus bet kokioje valstybėje. Antra, grynųjų pinigų pažangos paslaugos yra tiktai pasiekiamos tam tikrose valstybėse.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Svarbūs Faktoriai, kad Svarstytų prieš Kreipimas dėl Bet kokio Paskolos Tipo

Grynųjų pinigų avansai, taip pat kaip visi kiti paskolų tipai, nėra ‘laisvi pinigai.’ Jie yra prieinami, bet jiems turi grąžinti, taip pat. Prieš prašymą, jūs turite suprasti finansines pareigas, kurias jūs turite. Jūs turite suprasti, kad grynųjų pinigų avansai reikalingas masinių palūkanų ir mokesčio, kuris turi būti užmokėtas labai trumpo dviejų savaičių periodo viduje. Pažymėkite, kad ir federaliniai įstatymai, ir valstybinės teisės yra pritaikyti išreiškiant reikalavimais ir sankcijų.

Kiekviena valstybė turi savo savą įstatymą dėl neapmokėtų skolų, šokdino tikrinimą, ar grąžino tikrinimą. Dauguma įkūrimo pradžioje susisieks su jumis atveju nepakankamų fondų jūsų pranešime. Jei jūs vis dar nepajėgiate užmokėti už jūsų paskolą, kolekcijos agentūra gali užvaldyti. Tai taip pat nepaprastai skaudins jūsų galimybes atnaujinti jūsų paskolą. Be to, tai gali apjuodinti dėl jūsų kredito rezultato, kuris turės poveikį jūsų gebėjimui paskolinti tiesiogiai nuo banko, nupirkti namus, ir taip toliau.

1126
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *