Kaip surengti vaikams nepamirštamą šventę?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Vienos dažniausių vaikams rengiamų švenčių yra gimtadieniai ir krikštynos. Tačiau krikštynos būna tik kartą gyvenime, todėl šį kartą plačiau pakalbėkime apie vaikų gimtadienio šventę.

batutu nuomaVisų pirma, norint surengti nepamirštama šventę vaikui, reikia į visus dalykus žiūrėti jo akimis ir rengti ją vaikui, o ne sau ar aplinkinių akims. Taigi, nuo ko pradėti?

  1. Parenkite originalius kvietimus į gimtadienį – jei norite netgi parašykite pageidaujamą dovaną, tam, kad nebūtų tokių nesusipratimų, kaip vienodos dovanos.
  2. Pasirūpinkite įvairia gimtadienio atributika – balionais, girliandomis, kepurėlėmis ir kita.
  3. Pasirūpinkite vaišėmis, kurios patiktų vaikams: naudokite įdomius stalo įrankius, lėkštes. Įjunkite vaizduotę ir sukurkite kiekvieną smulkmeną (pavyzdžiui, sumuštinius su gyvūnų atributika). Rinkitės lengvus užkandžius, kuriuos vaikai galėtų patogiai valgyti ir nepamirškite daug gėrimų, nes vaikai, nuolat judėdami, išgeria daug skysčių.
  4. Nepamirškite, kad visos šventės metu vaikams nuolatos bus reikalingos pramogos. Jei organizaciniai gebėjimai Jums sekasi sunkiai – pasisamdykite vedėjus, organizatorius. Nes užimti vaikus šventės metu yra gana sudėtingas procesas. Jei norite būti laisvesni,galite nuomotis daugybę pramogų. Pavyzdžiui, batutų nuoma – pralinksmins ir mažesnį ir didesnį vaiką.
  5. Sugalvokite aprangos kodą ir vakaro temą – tai suvienys ir tėvelius ir vaikus. Šiuo atveju ir nuotraukos bus labai gražios ir įdomios. O juk nuotraukos yra labai svarbu, nes vaikas užaugęs turės gražių prisiminimų.
  6. Sugalvokite įvairių žaidimų vaikams: estafetės, žaidimai su balionais, slėpynės, lobio ieškojimai, muilo burbulu pūtimas ir kita. Žaidimus parenkite pagal vaikų amžių. Didesnieji galbūt mielai pažais monopolį gamtoje?
  7. Pagrindinis šventės akcentas – tortas. Nebūtinai žiūrėkite tik į grožį, nes dažniausiai gražūs tortai yra pilni sintetikos. Geriau iškepkite gražių, įdomios formos sausainių, o tortą rinkitės naminės gamybos.

Galiausiai, nepamirškite, kad geriausia šventė vaikams bus ta, kur dalyvaus abu tėveliai irgeriausi draugai. Būkite linksmi ir pakilios nuotaikos – tada džiaugsis ir vaikai.

725
Ačiū!
Klaida!

Raktažodžiai:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *