Kaip apsaugoti kompresorių žiemos metu?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

GD KompresoriaiKartais įsigyti įrenginį būna lengviau nei jį prižiūrėti. Įsivaizduokite, iš http://www.kompresoriucentras.lt/ įsigyjate naują kompresorių. Tai padaryti nesunku, nes parduotuvė lengvai prieinama, asortimentas didelis. Gal jus sudomina Gardner Denver sraigtiniai kompresoriai, o gal medicininis kompresorius. Tačiau svarbiausia, kad įsigijus savo kompresorių jus trumpam aplanko laimė, kad turite naują naudingą daiktą, o vėliau visiškai natūraliai apima ir atsakomybės jausmas. Juk dabar tuo nauju daiktu reikės rūpintis. Rūpinimosi galimybių ir variacijų yra įvairių, tačiau viena esminių jų – rūpintis kompresoriumi ir tinkamai jį naudoti žiemos metu. Taigi, kaip tą padaryti?

Kompresorių geriau nelaikyti šalčiausioje vietoje

Iš tiesų, kuo oras aplink šaltesnis, tuo kompresoriui teks dirbti smarkiau, kad jis atliktų savo darbą. Tad jums reikėtų pasirūpinti, kad jis nebūtų karštesnėje nei 36 laipsniai ir šaltesnėje nei 5 laipsniai temperatūroje. Problemos ir prasidės nuo 5 laipsnių temperatūros. Nenorite jų? Rūpinkitės, kad kompresorius laiku ir tinkamai būtų išjungtas, kad jis nedirbtų tada, kai nereikia. Raskite jam šiltesnę vietą, jeigu reikia dirbti žiemą. Jeigu jis dirbs lauke, sukonstruokite nedidelę termoizoliacinę dėžę, kuri kažkiek apšiltins, tačiau ir pats oras, kurį pasiims kompresorius, turi būti ne šaltas.

Pakeiskite kondensatą

Iš tiesų, žiemą ir per šalčius labai svarbu rūpintis, kad būtų pakeičiamas skystis iš kondensavimo sistemos, nes jis esant šalčiui gali pasikeisti, kitaip tariant, sušalti. Tad jums reikia skystį atitirpdyti ir tada geriausia būtų pakeisti kitu, šiltesniu. Jeigu sėkmingai tai pavyksta padaryti, judėkite į priekį.

Pritaikykite patalpoje orą

Taip pat visada stenkitės išlaikyti temperatūrą bent 5 laipsnių Celijaus patalpoje, kurioje dirbs jūsų kompresorius. Ką tai reiškia? Kad turėtumėte net ir nenaudojamame garaže, jeigu jame bus kompresorius, palikti šiokį tokį šildymą ir užtikrinti pliusinę temperatūrą, kuri geriau būtų bent 5 laipsnių. Žemesnėje skystis ima jau šiek tiek tirštėti ir pamažu tapti ledu, o tai gali sužaloti kompresoriaus vidų.

Naudokite kompresorių reguliariai

Žiemą labiau nei bet kada kitu metu reikia, kad kompresorius būtų reguliariai naudojamas. Tai reiškia, kad jums visada reikia užtikrinti, jog kas kažkiek laiko jūs jį išjungsite, įjungsite, panaudosite. O ne laikysite kelis mėnesius, kol galiausiai jis išvis nebus panaudotas, o kai ateis pavasaris ir jo prireiks – jau nieko negalėsite padaryti. Tad visada stenkitės uoliai rūpintis kompresoriumi, kad žiemos metu jam nieko blogo nenutiktų.

1249
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *