Kaip gali mankštintis, ir sveika gyvensena padeda jums vengti automobilių pavadinimo paskolos

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Daugiau kaip 60 % Amerikos gyventojų yra per sunkus. Daug žmonių mano, kad jungimas prie gimnastikos, samdydamas trenerį ar pirkimo treniruotės įrangą jų namams ketina nusausinti jų finansus ar nusiųsti juos automobilių pavadinimo paskolos skolintojui papildomiems gryniesiems pinigams. Jūs svarstėte, kaip buvimas per sunkus gali nuniokoti jūsų finansams taip pat kaip jūsų sveikatos pavojuje dėjimui?

Įėjimas į formą ne tiktai bus teigiamas, paveikia jūsų kasdieniame gyvenime, bet pakels jūsų finansinį gyvenimą, tiki tuo ar ne. Studijavimas, padarytas 2010 George Washington universiteto, surado, kad brangu būti per sunku! Mes tik nekalbame apie maistą, kurį mes valgome, bet išlaidos, kurios atvyksta greta tų papildomų svarų nešimo. Tai ypač teisinga per sunkioms moterims, kurios leidžia vidurkį 4
00$ per metus ant pralaimėti-darbo-užmokesčio ir medicinos išlaidų dėl susijusių su svoriu ligų. Iš viso, žmonės, kurie kovoja su nutukimu moka vidurkį 36 % daugiau medicinos kainose per jų gyvenimo trukmę. Gerindamas jūsų dietą ir pratimą jūs galite taupyti didelius pinigus taip pat kaip jūsų gyvenimo kokybės pakėlimą.

Tinkamas gavimas gali išgelbėti jus pinigai, nuleisdamas jūsų draudimo premijas. Aukšto BMI turėjimas (Kūno masės Indeksas – kūno riebalų procentinio dydžio indikatorius) sako draudimo bendrovėms, kad jūs turite aukštesnį ligos ir pirmalaikės mirties pavojų. Tai verčia į aukštesnius gyvybės ir sveikatos draudimo užmokesčius už jus kaip asmuo ar už kiekvieną, jei jūs esate ant grupės plano. Vieną kartą jūsų pradžia, gerinanti jūsų fizinę gerą būklę, ir visaapimančią sveikatą, jūs galite apsipirkti aplink mažiau brangiam draudimo planui.

Gera sveikata reiškia mažiau vizitų pas gydytoją ir receptinio vaisto prekystalį. Net su geru draudimo polisu, darydamas besaikes keliones į gydytoją ir farmaciją gali iš tikrųjų sudėti. Įėjimas į formą ir sveiko svorio priežiūra gali neleisti jums turėti, kad siektų daugiau negu būtino gydytojo. Studijavimas rodo, kad yra sąsaja tarp nutukimo ir rinkti 2 diabetą, didelį kraujospūdį, aukštą cholesterolį, hipertenziją ir net depresiją.

Buvimas sveikas su sveika dieta ir pratimu gali išgelbėti jus didelis kiekis pinigų ant perpriešingų vaistų. Dažnas pratimas parodė, kad sumažintų galimybes gavimo slogą iki 50 %! Taupykite pinigus ant audinių, pastilių nuo kosulio ir šaltos medicinos…, jūs galite vis dar gėrėtis bailia sriuba!

Jūsų sveikatos gerinimas gali atnešti jums sveikumo nuolaidas ir stimulus nuo darbdavių, kurie naudoja grupės sveikatos planus. Jūs galite sugebėti subsidijuoti savo gimnastikos narystę ar turėti pridėtą naudą jūsų darbdavio pagalbos Sveikatos Taupomajai sąskaitai.

Svarbiausia priežastis to, kad įeiti į formą palaiko sveikesnį, laimingesnį ir ilgesnį gyvenimą. Pinigų taupymas yra tik vienerios iš daugelio lengvatų į gavimą tinkamo. Niekas iš mūsų nenori iškęsti fizinį, emocionalų ir finansinį skausmą, kuris atvyksta su buvimu per sunkus ir nesveikas. Nelauktos sveikatos svarstomos problemos gali prieiti momento pranešime ir kai mūsų banko sąskaitos mažiausiai laukia. Tinkamas gavimas gali padėti mums vengti turėti griebtis automobilių pavadinimo paskolos, kad apimtų mūsų medicinos kainas.

435
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *