Kaip gauti asmenines paskolas po bankroto

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Bankrotas gali apversti jūsų finansinį pasaulį aukštyn kojomis. Bankrotas palieka nenuplaunamą žymę neigiamumo ant jūsų kredito rinkmenos, kuri gali sunkiai bėgti. Jei jūs registravote bankrotą šiais metais, jūs tikrai nesate vienišas. Yra per milijono bankroto peticijų ketvirtį, registravo kiekvieną ketvirtį kalendorinių metų, vidutiniškai, Jungtinėse Valstijose vienišose. Yra daug faktorių už kilimo skaičiumi bankroto bylos – apimant ekonominį smukimą ir finansinę krizę, kuri paliko daug Amerikos darbuotojų bedarbių.

Galbūt jūs esate tarp tų paliktas ieškojimą darbo be pinigų jūsų sąskaitoms – ar galbūt jūs patyrėte neseną ligą ar sužalojimą, kuris paliko jus negalėti dirbti, ir todėl jūs tapote nusikaltęs ant svarbių mėnesinių užmokesčių – tokių kaip jūsų paskola ar automobilių užmokesčiai
Bankroto sisteminimas tampa vieninteliu pasirinkimu daugeliui asmenų – ir aprūpina priemonę juos apsaugoti jų vertingus dalykus nuo teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo ir nuosavybės susigrąžinimo. Jei jūs neseniai atvykote iš bankroto – dabar yra laikas pradėti atstatyti jūsų ateitį ir pagerinti jūsų skolinimosi perspektyvą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūsų Gero Vardo atgavimas

Kad pradėtumėte procesą atstatyti jūsų skolinimosi reputaciją ir jūsų gerą vardą, jūs turite pradėti nuo asmeninės paskolos. Asmeninė paskola gali būti ar gauta ar negarantuota, ir yra didelio skirtumo tarp dviejų – daugiausia kiekis palūkanų, kurias jūs užmokėsite ant kiekvieno. Dėl jūsų naujos padėties kaip paskolos gavėjas, kuris registravo bankrotą – jūs turite laukti, kad užmokėsite daugiau palūkanų dėl kiekvieno, negu normalus paskolos gavėjas būtų. Turėkite galvoje, tačiau, kad truputį daugiau palūkanų mokėjimas dabar padės sukurti jūsų kreditą atgal, kad vertintų save didesnėms paskoloms su mažiau palūkanų vėliau žemyn kelias – kai tik jūs nustatėte savo naujai atrastą gebėjimą valdyti jūsų kreditą.

Dvi Asmeninės Paskolos Versijos

Gauta asmeninė paskola po bankroto yra lengviausia gauti finansinį produktą, kuris yra pasiekiamas visų pajamų paskolos gavėjams. Gauta paskola yra paskola, kuri yra palaikyta pažadėto įkeisto turto – tipiškai jūsų namai ar vėlyvas pavyzdinis automobilis. Jūsų skolintojas padės turto sulaikymo teisę prieš turtą, kurį jūs žadate įkeistam turtui, kuris bus nuneštas, kai jūs visiškai grąžinsite skolintojui. Jūs galite gauti gautas paskolas nuo 1.000$ iki $20.000 – priklausomai nuo jūsų pajamų ir jūsų gebėjimo grąžinti skolintojui už pinigus, kuriuos jie plečia į jus. Labiausiai apskritai sutinkama tarp finansinių patarėjų, kad asmenys, kurie patyrė neseną bankrotą išvyksta 5.000$ ar apačioje jų pirmoms asmeninėms paskoloms po bankroto paleidimo, bet jūs galite paprašyti daugiau, jei jūs turite teisingą reikalingumą ir esate visiškai įsitikinęs, kad jūs galite grąžinti kiekį su lengvumu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Negarantuota asmeninė paskola po bankroto yra truputį sunkesnė pasiekti. Šitie paskolų tipai yra pavojingiausi skolintojo akyse todėl, kad jie negauna įkeisto turto prieš paskolą. Patartiniausia kreiptis dėl negarantuotos versijos asmeninės paskolos su kreditingu pasirašančiuoju kartu su kitais, kuris stovės už jūsų gebėjimo grąžinti skolintojui.

Internetiniai Skolintojai Specializuojasi Pašto Bankrote, Skolinančiame

Jūs galite surasti paskolos produktus, kurie yra specialiai pasiūti jūsų asmeninei situacijai po bankroto internete. Yra daug skolintojų, kurie specializuojasi pašto bankroto skelbimo pažinčių skyrelyje paskolose, kurios siūlo šitas paskolas tinkle paskolos gavėjams pagal dideles normas, kurios yra labai konkurencingos su tradiciniu pasivaikščiojimu – bankuose.

1294
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *