Kaip nudžiuginti merginą gėlėmis

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Užsakyti gėlių merginai ar žmonai iš https://memeliogeles.lt/geliu-pristatymas labai paprasta, tačiau ne laiku, ne vietoje, ne tokių, kokios patinka, gėlių užsakę, galite gauti ne bučkį, o antausį. Todėl prieš užsakant gėles, verta pagalvoti apie keletą aspektų.

Pagalvoti apie mielus priedus

Margų gėlių puokštėGėlės – labai gražu, tiesiog klasika, tačiau visi žinome, kad jos greitai nuvys. Todėl reikėtų pasistengti pirkti tokias, kad laikytųsi ilgiau, ir parūpinti mielų priedų. Pavyzdžiui, meškinai 200cm dydžio yra didesni nei pati mergina, todėl daro įspūdį. Tai miela dovana, kurią malonu gauti jaukiai, meniškos sielos ir mielai merginai. Galbūt tai nepatiks metalistei ar pankroko gerbėjai, ar praktiškai suvalkietei, kuri pyksta kaskart, kai kažkur į šoną išleidžiate bent centą. Galima taip pat su gėlėmis dovanoti ir kvietimus į kiną, teatrą, restoraną, paruošti vakarienę ar padaryti kažką kito linksmo, įsimintino.

Žinoti, kokiomis progomis tinka gėles dovanoti

Labai svarbu žinoti apskritai moters poziciją gėlių atžvilgiu. Gal jai išvis gėlės nepatinka? O gal jai atrodo, kad ją tai žemina, kai dovanojamos gėles per kovo 8 – ąją? O gal ji Valentino dieną laiko komercine švente ir tuo metu taip pat jokių gėlių nenorėtų? Pagalvokite, kokios šventės jai reikšmingos, malonios, o kada galbūt geriausia dovanoti be progos.

Pagalvoti apie pristatymo ir padovanojimo būdą

Gėles galima padovanoti keliais būdais. Išeiti į parduotuvę ir grįžti su gėlėmis, grįžti po darbo su gėlėmis, ateiti į svečius pas ją su gėlėmis. Ateiti į pasimatymą su gėlėmis? Ne, tik ne šitas. Gal jausitės puikiu kavalieriumi, kad 20 eurų paplojote didelei puokštei, tačiau jeigu jūs esate mieste, tai reiškia, kad merginai dabar teks tas gėles tampytis, tai bus nepatogu, o dar ir teks stebėti, kaip jos vysta, nes nėra tinkamai pamerktos. Iš tiesų, geriausia, kai gėlės pristatomos į namus. Puikus būdas ją nudžiuginti, kai jūsų nėra šalia – užsakyti gėlių pristatymą į namus, kad ir su tuo pačiu dideliu meškinu…

Pagalvoti apie jos mėgstamas gėles

Sunkiausia turbūt bus sugalvoti, kokias gėles parinkti. Pagalvokite, ko ji tikrai nemėgsta, ar augalo, ar spalvos, ar idėjų, ir to nedovanokite. Dovanokite sezonines gėles – niekada nebus nuobodu, nes kaskart tai bus vis kitos, tuo metu kaip tik žydinčios dailios gėlės. Mergina bus patenkinta, ir jūs žinosite, kad padarėte viską, ką galėjote.

1382
Ačiū!
Klaida!

{ 1 comment to read ... please submit second! }

  1. Gėlės ir papuošalai yra kiekvienos merginos mėgiami dalykėliai. Universali dovana – gėlių puokštė iš jos mylimiausių žiedų ir maži auskariukai.

{ 0 Pingbacks/Trackbacks }

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *