Kaip pasiskolinti pinigų be kredito istorijos

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Jei jūs neturėjote paskolos ar kreditinės kortelės anksčiau, gali būti sudėtinga surasti kompaniją, pasiruošusią paskolinti jums pinigus. Daugumai skolintojų, turėdamas jokios kredito istorijos yra taip žalingas kaip blogai kredito turėjimas. Bet yra daug opcijų apsvarstyti prieš atsisakymą paskolos gavimas. Jūs galite vis dar gauti banko paskolas be kredito istorijos iki tol, kol jūs įvykdote tam tikrus reikalavimus. Kitaip, jūs galėtumėte svarstyti mokėjimo dieną ar pavadinimo paskolas kaip kitas pasirinkimas tam, kad gautumėte mažesnę paskolą.

Jei jūs tikitės pasiskolinti pinigų, bet neturėti jokios kredito istorijos, vienas iš pirmų daiktų, kuriuos jūs turite svarstyti eina į banką ar kredito sąjungą, kur jūs jau turite nustatytą santykį. Jei jūs turite seną nustatytą santykį su banku ar kredito sąjunga, tokia kaip turėjimas tikrinimo ar atidarytos taupomosios sąskaitos, tai gali padėti jūsų atvejui paskolos gavime
Bankai taip pat pažiūrės į daiktus kaip darbas ir banko sąskaitos, kad įvertintų jūsų pavojų, net jei jūs neturėsite kredito rezultato.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Be to, jūs galite pagerinti savo galimybę pritarimo paskolai, jei tai yra gautas produktas., Pavyzdžiui, jūs galėtumėte svarstyti gavimą gautos kreditinės kortelės kaip jūsų pirma kreditinė kortelė, kadangi tai yra vienas iš lengviausių kortelių tipų pasiekti. Gauta kreditinė kortelė reikalingas grynųjų pinigų papildomo indėlio, kuris tampa kredito limitu tam pranešimui.

Gautos paskolos, kaip pavadinimas ar naminė teisingumo paskola, yra taip pat lengvesnės pasiekti todėl, kad paskolintas kiekis yra pagrįstas verte automobilio ar namo. Jie taip pat dažnai turi pridėtą pranašumą turėti žemesnes palūkanų normas, kadangi jie yra palankesni skolintojams. Yra, tačiau, reikšmingas neigiamas aspektas paskolos gavėjui. Kadangi šitos paskolos yra išmokėtos pagrįstos jūsų namų ar automobilio verte, jei paskolos gavėjas nepajėgia padaryti užmokestį, įkeistas turtas gali būti iš naujo apimtas ar pašalintas. Kaip toks, jie iškelia daug didesnį pavojų paskolos gavėjui. Nors jie yra pavojingesni, jie gali būti paskutinėmis atsitiktinėmis pastangomis pasiskolinti pinigų, jei visi kiti keliai yra uždaryti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Darydamas jūsų paiešką, būti įsitikinęs, kad palygins palūkanų normas – paprastai duotas kaip BALANDIS, ar metinė procentinio dydžio norma – jūsų paskoloje, taip pat kaip visuose mokesčiuose. Priklausomai nuo paskolos tipo jūs pasiekiate, mokesčiai gali pasidaryti ganėtinai aukšti ir efektyviai padidinti normą, prie kurios jūs mokate gana daug. Kaip su bet kokiu produktu, tai moka, kad apsipirktų aplink, kad surastų geriausią pasiūlymą, su geriausia terminų kombinacija.

1077
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *