Kaip sujungti tiltu tarpą tarp mokesčių už mokslą ir jūsų atlyginimo

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Mes paprastai esame imami esantys ne sargyboje mokymo tvirtinimų, kurie neaprūpino ant mūsų biudžeto, ir kaip nors stebina mus į punktą, ant kurio mes esame sutrikdyti, kaip sutikti juos. Tai taip nuliūdę, kad būtų tokioje keblioje padėtyje. Bet jei nėra iš tikrųjų jokio būdo apimti tokį po to, kai reguliavimas padarė į išlaidas, ką jūs turite padaryti tada?

Į KĄ JŪS GALITE BĖGTI PAGALBOS?

JŪSŲ ŠEIMA / DRAUGAS, Mes manome, kad asmeninė paskola yra sprendimas – greita sunki padėtis. Tai yra visada Gailestingasis samarietis tarp mūsų giminaičių ir artimų draugų, kuris ateina į galvą, kadangi mūsų filipinų kultūra sako mums, kad tai yra mūsų Šeima, kuri padės mums labiausiai, kai mes būsime reikalingume. Mūsų dosnus giminaitis gali aprūpinti jus tučtuojau todėl, kad jūs esate Šeima
Laimingas yra tie su giminaičiais, kurie turi papildomus grynuosius pinigus.

Bet kaip jūsų giminaitis elgsis su pinigais, paskolintais jums? Aš priimu grynuosius pinigus, kuriuos jūs pasiskolinote, atvyko be palūkanų. Ir, skolindamas pinigus jums, jūs atimate iš savo giminaičio galimybė priversti tuos pinigus augti vietoj to. Ši praleista galimybė yra kaina jūsų giminaitis, užmokėtas už pinigus, kurių jūs pasiskolinote.

JŪSŲ DARBDAVYS darbdavys, antra, tik galėtų būti įpareigotas aprūpinti mus pašalpa, tokiu būdu mes galime susikoncentruoti vietoj to ties mūsų darbu ir neleisti mums būti neproduktyvus. Ir jūsų darbdaviui, kuris yra labai rūpestingas, kad suprastų jūsų situaciją, pinigai, paskolinti jums, galbūt buvo atidalyti, kad užmokėtų už jūsų padidėjimą ar už kompanijos operaciją? Tai yra kaina pinigų darbdavys, užmokėtas už.

FINANSŲ KOMPANIJOS / BANKAI Gerai yra alternatyvus šaltinis, kuris yra noriai pasiekiamas jums paimti. Finansų kompanijos ir bankai turi būdą išplėsti tuos papildomus grynuosius pinigus į jus mokymo užmokesčiams. Artėdamas prie jų, jūs iš tikrųjų imate kontrolę savo gyvenimo ir pildote taip labai būtiną tarpą jūsų mokymo užmokesčiui. Kai kuriems bankams ir didelėms finansų kompanijoms, jie gali pasiūlyti tęstis, jūsų mokymas skolina mėnesinius užmokesčius punktui, kad jis nėra didelis jūsų dalyvis Parvesti Mokestį namo.

Bus kiekis palūkanų, kurias aš moku už gyvą paskolą? Palūkanos, kurias įkrauna jums šitos įstaigos, yra gautos iš kelių apsvarstymo. Šitas apsvarstymas apima (1) užmokestis už jų tarnautojus, (2) kaina, kad aptarnautų jūsų paskolos paraišką, (3) kaina, kad aptarnautų kitus klientus ir, galiausiai, sukurti protingą pelno dydį, kad pasiūlytų daugiau fondų, tokiu būdu kiti kaip jūs gali taip pat padėti iš greitos paskolos, kad užmokėtų už mokymą. Prašom nejausti, kad jūs esate apgaunamas. Kodėl? Kadangi šitos kompanijos neleis jums pasiskolinti daugiau, negu jūs galite leisti sau užmokėti, tokiu būdu jūs vis dar turite papildomas paliktas!

370
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *