Kaip sukurti efektyvią interneto svetainę?

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Svetainių kūrimasInterneto platybėse prirašyta daugybė straipsnių apie interneto svetaines. Daugelis jų pasakoja mums apie tai, koks naudingas dalykas gali būti tinklapis. Be abejo, svetainių kūrimas yra savaime suprantamas didmeniniam ir mažmeniniam verslui. Tačiau šis straipsnis papasakos apie kitką. Manome, kad šiais laikais jau praktiškai visi yra įsisavinę tai, kad svetainė – būtinas atributas versle. Šioje apžvalgoje panagrinėsime niuansus, kurie yra svarbūs kuriant ir dar prieš pradedant kurti interneto puslapį.

Kartais vis dar tenka pamatyti svetainių, kurios yra morališkai pasenusios – dizainas yra morališkai pasenęs, navigacija komplikuota, nuotraukos – nekokybiškos. Nieko nuostabaus, kad tokios svetainės nepadeda nei parduoti, nei privilioti naujų klientų įmonėms.

Pagrindiniai punktai, svarbūs tinklapiams :

Vidinis SEO

Šiomis dienomis sutvarkytas puslapis yra net svarbiau, nei tas kurio dizainas – pribloškiantis. Kas iš to kad puslapis gražus, bet metamas Googlo rezultatų sąraše trisdešimt septintame puslapyje?

Išvaizda

Pagal drabužį sutiksi, pagal protą išlydėsi – sako senovės lietuvių patarlė. Ji tinka ir šiuo atveju. Juk ir jums yra gerokai maloniau pirkti gražioje ir jaukioje vietoje. Taip pat elgiasi ir puslapio lankytojai internete.

Puslapio šriftas

Geriausia, kai svetainės šriftas yra įskaitomas, malonus akiai ir neerzinantis. Per daug stilizuotas, bet sunkiai suprantamas šriftas gali nenustebint, o atbaidyt lankytojus – nepersistenkite. Patartina, kad šriftas būtų kiek didesnis ir tamsios spalvos.

Planas

Prieš kūrimo procesui prasidedant, susidėliokite tinklapio planelį. Kokia bus struktūra – kokios skiltys, kategorijas, kas į jas įeis ir panašiai. Sudarydami planą gerokai pasilengvinsite sau darbą ir sutaupysite laiko pakeitimų darymui.

Fotografijos

Žmonės mėgsta, kai puslapyje yra profesionalios, gražios nuotraukos. Rekomenduojama jas dėti į kuo daugiau svetainės kategorijų. Vaizdinė informacija padeda žmonėms geriau suprasti, apie ką eina kalba. Nuotraukas taipogi reiktų pažymėti norimais raktiniais žodžiais tam, kad Google algoritmai galėtų jas fiksuoti.

Skatinimas įsitraukti

Skatinkite savo galimus pirkėjus daryti Jums naudingus veiksmus : eiti į kontaktų formą, išsiųsti užklausą, peržiūrėti prekes, prabūti svetainėje ilgiau, pirkti su nuolaida. Kuo labiau vartotojas įsitrauks, tuo potencialesniu klientu jis taps.

Besivadovaudami visais šiais punktais galite turėti patrauklią ir pardavimus skatinančią svetainę. Atminkite, kad viską daryti reikia su saiku – perlenkti lazdos nevertėtų. Kartais patys geriausi interneto puslapiai yra paprasti, neperkrauti ir aiškūs. Linkime, kad šie patarimai jums padėtų realybėje ir svetainių kūrimas nebūtų dar vienas galvos skausmas.

936
5/5 ( 100% )
remiantis 2 vertinimais
Ačiū!
Klaida!

{ 1 comment to read ... please submit second! }

  1. Tokiu atveju reikia ne tik techniškai tvarkingos svetainės, bet ir puikiai pateiktų produktų nuotraukų, kurių patrauklus vizualinis pateikimas šiais laikais yra itin svarbus. Man padėjo profesionalus fotografas Vilniuje, kuris puikiai perteikė mano parduodamus prduktus, tad svetainėje jie atrodo puikiai.

{ 0 Pingbacks/Trackbacks }

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *