Kaip užtikrinti gerą renginio vedimą

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Vestuvinių renginių vedėjai yra tarsi laivo kapitonai – nuo jų priklausys, kaip pakryps visa šventė. Todėl reikia mokėti ir išsirinkti tikrai gerą vestuvių „kapitoną“, ir mokėti su juo tinkamai elgtis, kad viskas būtų taip, kaip nūs norite.

Rinkitės pagal tai, ką žinote

Renginiai ir jų organizavimasVisų pirma, reikia išsirinkti vedėją. Galima pasikliauti tarpininkais, kurie organizuoja kompleksines renginių vedimo arba vestuvių planavimo paslaugas, nes jie tikrai turės savo arsenale ir puikių vedėjų. Taip pat galima kliautis žmonių rekomendacijomis. Galite apibūdinti vedėją, kokio ieškote, ir tai irgi jums padės rasti. O gal jau patys kur nors matėte labai taktišką, šmaikštų ir intelektualų renginių vedėją, kurį taip pat galėtumėte pakviesti pravesti savo renginio.

Įsivaizduokite, kokio renginio norite

Kai rinksitės vedėją, tą darykite galvodami, kokio stiliaus bus jūsų vestuvės. Ar jums tiks „Žentų“ tipo renginių vedėjai, kurie ir prie sintezatoriaus padainuoja „karti, karti, degtinė karti“, o paskui su gašliais anekdotais visus priverčia kvatoti, ar norėsite it Vienos baliuje pasirodančio subtilaus ir elegantiško vedėjo ar vedėjos. Beje, neatsisakykite ir moteriškos lyties vedėjos – juk lyčių lygybė. Kai suprasite, kokio norite renginio, bus lengviau ir vedėją išsirinkti. Aptarkite viską su vedėju, kaip turi atrodyti jūsų vestuvės. Kokia turi būti nuotaika, ko reikėtų vengti. Jeigu, pavyzdžiui, negalite pakęsti lietuvių liaudies tradicijų, pasakykite vedėjui, kad jų neįterptų. Taip pat dar prieš renginį aptarkite papildomai planą, patvirtinkite, koks scenarijus, kas po ko bus. Galite net ir imituoti nedidelę repeticiją. Nebijokite, kad prieš vestuves pagrobsite pusvalandį vedėjo laiko. Jo ar jos kaina dėl to ir yra tokia didelė, kad darbas vyksta ne tik tą vakarą, kai tuokiatės, bet ir pasiruošimo metu.

Gražiai elkitės su vedėju renginio metu

Renginyje reikėtų pagarbiai bendrauti su vedėju, nereikalauti iš jo įžūliai kažkokių renginio dalių. Apskritai, reikėtų įspėti svečius, kad neprašinėtų vedėjo, kad jis darytų kažką. Jūs esate užsakovai ir jūs aptarėte, ko norite iš vedėjo. Taip pat pasakyti ir vedėjui, nepaisyti tų visų rėksnių girtų draugų. Nesiūlykite vedėjui alkoholio, nors būdami labai linksmi gal ir galvosite, kad tai jūsų geriausias draugas. Tačiau vedėjas tiesiog dirba savo darbą, o alkoholis yra vienas iš darbo sunkiausių uždavinių, nes dažniausiai šventikai būtinai nori įkalbėti vedėją gerti, tačiau jis, kaip ir dera kapitonui, turi būti blaivus.

1281
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *