Pobankroto skelbimo pažinčių skyrelyje paskolos: kas laukti, ir kaip jie duoda naudos jums

Neabejotinai verčiausi jūsų dėmesio greitų paskolų pasiūlymai šiai dienai:

Be abejonės, bankrotu paskelbimas atneša su tuo daug neigiamų pasekmių. Tai nėra tik, kad jūsų kredito rezultato pasvarai, bet kad galimybei pasveikti finansiškai trukdo tiek, kiek 2 metus. Bet kai kurie skolintojai tikrai siūlo pobankroto skelbimo pažinčių skyrelyje paskolas, leisdami bankruptees greitesnis maršrutas, kad kredituotų atgavimą.

Gali atrodyti keista, kad bet koks skolintojas norėtų suteikti paskolą pretendentams, kurie tiktai neseniai atvyko iš bankroto. Bet iš tikrųjų, pretendentai, siekiantys paskolos pritarimo su blogomis kredito istorijomis, statistiškai mažiau tikėtina neįvykdys įsipareigojimų jų paskoloje todėl, kad jie alksta atgauti stiprią finansinę būklę.
Ir bet kokiu atveju, kai pretendentas neturi jokių skolų į savo vardą, bet šaltinio pajamų, tada tai turi prasmę suteikti jiems asmeninę paskolą, jei atmokėjimas yra įrodytas būti įperkamas. Taip, kas poreikis būti padarytas, kad gautų vieną iš šitų paskolų?

Tikrinimas realiose sąlygose

Tai būtų kvaila, kad manytų, kad tik todėl, kad tai pasiekiama, gaunant pobankroto skelbimo pažinčių skyrelyje paskolą yra lengvas. Kaip su visomis paskolomis, yra reikalingumas ruoštis, ir su skolintojais, nepaprastai atsargiais, svarstant ankstesnį bankruptees, svarbu būti realistinis apie pritarimo galimybes.

Šio proceso lemiamas vaidmuo supranta jūsų bankroto priežastis pirmiausia. Tuo metu, kai pajamos ir darbas yra svarbūs, skolintojai taip pat nori būti įsitikinę, kad pretendentas nepadarys tos pačios klaidos vėl. Galimybės gauti pritarimą su blogomis kredito istorijomis yra daug aukštesnės, kai praeitis yra palikta.

Laimei, skolintojai šiomis dienomis nori priimti blogą laimę, kuri gali palikti finansinę reputaciją skarmaluose. Ekonominiai nesenų metų sunkumai turėjo tik, kad padarinys, tokiu būdu bankrotas savarankiškai nėra gėda jis vieną kartą buvo, garantuodamas, kad asmeninė paskola yra pasiekiamas teisiems pretendentams.

Bankruptees Yra Skola, Laisva

Yra kitos priežasties, kodėl kai kurie skolintojai yra atviri perspektyvai teikti pobankroto skelbimo pažinčių skyrelyje paskolas. Bet kas, kas neseniai užbaigė jų trukmę kaip bankruptee (paprastai 2 metai) sugrįžta į kredito pasaulį be bet kokių egzistuojančių skolų.

Šis faktas reiškia, kad skolintojai gali pasitikėti puikiu skolos iki pajamų santykiu, ir kad finansinis spaudimas, sukurtas paskolos atmokėjimo, bus minimalus. Skolos iki pajamų santykio valstybės mažiau kaip 40 % pasiekiamų pajamų gali būti panaudotos, kad padarytų paskolos atmokėjimą. Bet kadangi nėra jokių egzistuojančių skolų, pilnos papildomos pajamos gali užsiimti tuo, kas gali būti maža atmokėjimo suma.

Tai daro pritarimo su blogomis kredito istorijomis gavimą labai tikėtina, nors svarbu pabrėžti, kad einamosios finansinės priemonės turėjimas yra svarbus pritarimui taip pat. Iki tol, kol atmokėjimas yra patogiai 40 % ribos viduje, tada nėra beveik jokios priežasties atmesti asmeninę paskolos paraišką.

Kvalifikavimas Paskolai

Kvalifikavimas pobankroto skelbimo pažinčių skyrelyje paskoloms reiškia kai kurių griežtų kriterijų susitikimą. Pradžiai, paskolos dydis yra išjudintas dėl laiko kadangi bankrotas buvo paskelbtas. Taip, tai gali būti gerai, kad gautų 5.000$ paskolą po 2 metų, bet neįmanomas gauti vieną po 6 mėnesių.

Kai kurie internetiniai skolintojai nori suteikti 3.000$ po to, kai metai, bet einamoji darbo padėtis ir pajamų dydis yra svarbus apsvarstymas. Bet kokio paskolos pritarimo su blogomis kredito istorijomis gavimas ketina būti iššūkiu, bet yra kai kurie būdai padaryti tai labiau tikėtina.

Pavyzdžiui, bet kokiai matuojamajai asmeninei paskolai, pasiūlykite kažkokį įkeistą turtą kaip saugumą. Tas būdas skolintojas yra patikintas kažkokiai kompensacijai, turi paskolos gavėjo finansinių įsipareigojimų nevykdymas. Arba kitaip, manykite, kad pasirašantysis kartu su kitais veikia kaip laiduotojas. Tačiau, geras judėjimas turi kreiptis dėl mažos paskolos iš pradžių, ir pradėti atstatyti jūsų kredito istoriją su galimo spaudimo minimaliu kiekiu.

567
Ačiū!
Klaida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *